Активни понуди

sardinia

Сардинија со чартер лет

Новогодишна понуда!
345 €
Повеќе
phuket-11

Бангкок & Пукет

Новогодишен пакет!
1590 €
Повеќе
inter hotel sandanski 1

Новогодишен пакет за Сандански

201 €
Повеќе
promotion

Промо викенд (05.12-08.12)

Промо викенд од 05.12 - 08.12
36 €
Повеќе
Sicily

Сицилија, Палермо

455 €
Повеќе
moscow_2514535b

МОСКВА НОВА ГОДИНА 2016

535 €
Повеќе
SIN 3

Сингапур

Зелено синиот Град - Држава, една од најголемите атракции на денешницата
899 €
Повеќе
HÔTEL IBIS AL BARSHA-6540

Ibis Al Barsha 3*,Dubai

ЕКСТРА ПОВОЛНО за ЕСЕН/ЗИМА 2015 4НОЌИ / 5 ДЕНА ПО ЦЕНА ОД
499 €
Повеќе
JAYAKRTA 5

The JAYAKARTA Bali 4*

Хотел со сите удобности на домот и со сите бенефиции на хотелско сместување
999 €
Повеќе
SUN 12

Sun Island Resort & Spa 5*, Maldives

Најголемиот остров - Ресорт на Малдивите кој ги нуди сите удобности ...
1295 €
Повеќе
DSC_2499

Аурора Ресорт 5* – Нова Година 2016

Неодолива Новогодишна понуда
195 €
Повеќе
promotions

Costa Промоции 2015/16

КРСТАРЕЊЕ...За поинаков одмор
178 €
Повеќе
BUMAS 4

Bumas Hotel 3*, Sanur, Bali

7/12 ноќевања на Бали + 5 екскурзии
896 €
Повеќе
image (1)

Бангкок + Ко Чанг

KOH CHANG – ЕГЗОТИЧНИОТ ОСТРОВ НА СЛОНОВИТЕ
838 €
Повеќе
YOUNG

Aurora Resort & SPA – Пакет за Млади

3 дена / 2 ноќевања со појадок и лесна вечера
64 €
Повеќе
Dubai1

Промотивни цени за Дубаи & Абу Даби

СОВРЕМЕНОТО ЧУДО НА ДЕНЕШНИЦАТА.
471 €
Повеќе
new year

Малта 2016 (АВИОН)

Таму каде сонцето изгрева од срцето.....
395 €
Повеќе
4

Шпанија, Коста Брава

трансфер, разглед на Барцелона +7 Проширени Полни Пансиони
249 €
Повеќе
kawama 2

Villa Kawama 4*, Varadero,Cuba

Колоритните бунгалови лежат расфрлани меѓу зелените тропски дрвја
1099 €
Повеќе
barlo 7

Barlovento 4*, Varadero, Cuba

Хотел САМО ЗА ВОЗРАСНИ лица
1135 €
Повеќе
PETRA 5

Јордан Нова Година 2016

ДОЧЕК НА НОВАТА 2016 ГОДИНА ВО БИБЛИСКАТА ЗЕМЈА ЈОРДАН
699 €
Повеќе
BERJAYA 8

Hotel Berjaya Beau Vallon Bay 3***

SPO за одмор на рајскиот остров Махе
1199 €
Повеќе
kremlin_and_red_square_fireworks,_moscow,_russia

Москва & Санкт Петербург

Новогодишна авантура во најубавите руски градови
625 €
Повеќе
holiday3

Holiday Island 4*

Волшебниот, недопрен Рај меѓу Малдивските Островски Хотели
1275 €
Повеќе