Активни понуди

300px-Costa_Classica_Kobe14n3900 - Copy

Costa Neo CLASSICA

ЕКСКЛУЗИВНО, Малдиви, Оман, Израел, Јордан.....21ДЕН
599 €
Повеќе
82039832.jpg

Пакет за Велигден 2017 (14.04-17.04)

ВО АУРОРА РЕСОРТ И СПА - БЕРОВО Бидете дел од..
149 €
Повеќе
CHOICE

Наш избор

АНТАЛИЈА - хотели со најповолни цени, најголеми попусти и одлични услови за деца!!!
Повеќе
del 5

Delphin Be Grand Resort 5*, Lara

Повеќе
prague_tout

Велигден во Прага

ТРИ дена со Авионски превоз во Златна Прага
219 €
Повеќе
bcn 1

Барцелона 1ви мај

ЦЕНА СО ПОПУСТ за резервации до 15МАРТ
359 €
Повеќе
jer 10

ИЗРАЕЛ

Откријте ја лулката на Христијанството по патеките на Евангелието...
897 €
Повеќе
mau 1

Маурициус во Мај

ГРУПНО ПАТУВАЊЕ 18.Мај - 27. Мај
1295 €
Повеќе
costa 4

Хотели – Коста Брава

Летен пакет со авион од Скопје
449 €
Повеќе
rome

Вечниот Рим во Мај

Четири дневен Пакет аранжман - ЦЕНА ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
399 €
Повеќе
4fec7036cc6fe

Велигден во Париз

ВЕЛИГДЕНСКИ Пакет Аранжман - ЦЕНА за резервација до 15.03
385 €
Повеќе
_dsc3353

Велигден во Анталија

Петдневен аранжман со вклучени такси - ЦЕНА за резервација до 15.03
299 €
Повеќе
SRI 5

Шри Ланка и Малдиви

Бисерот на Индиски океан, Шри Ланка + Тропскиот Рај, Малдиви
1485 €
Повеќе
is

Москва & Санкт Петерсбург Велигден

488 €
Повеќе
maldives-paradise-island

МАЛДИВИ – Промотивни Пакети!

За 5 / 7 / 9 ноќевања
595 €
Повеќе
IFA-villas-1

Ifa Villas Bavaro Resort & Spa 4*

695 €
Повеќе
portfolio_template31

Warere Beach Hotel 3* – Zanzibar

655 €
Повеќе
costa-brava

Коста Брава со сопствен превоз за лето 2017

219 €
Повеќе
ocean paradise 4

Ocean Paradise Resort & Spa 4*

825 €
Повеќе
fumba 4

Fumba Beach Lodge 3* , Zanzibar

825 €
Повеќе
DREAM OF 9

Emerald Dream of Zanzibar 5*

12 ноќевања со појадок и вечера + трансфер аеродром-хотел-аеродром
1055 €
Повеќе
the z hotel 4

The Z Hotel 4*, Zanzibar

12 ноќевања со појадок + трансфер аеродром-хотел-аеродром
965 €
Повеќе
BUMAS 4

Bumas Hotel 3*, Sanur, Bali

12 ноќи на Бали + 5 екскурзии + ав. билет
845 €
Повеќе
4

Коста Брава-пролет

трансфер, разглед на Барцелона +7 Полни Пансиони
239 €
Повеќе
Dubai1

Промотивни цени за Дубаи

СОВРЕМЕНОТО ЧУДО НА ДЕНЕШНИЦАТА.
165 €
Повеќе
download   индија

Индија-Делхи, Агра, Џајпур

950 €
Повеќе
phuket2-3

Пукет

Бели, песочни плажи, возбудливи авантури, незаборавни забави...
595 €
Повеќе
map

Крстарење по Волга

939 €
Повеќе
JAYAKRTA 5

The JAYAKARTA Bali 4*

10 ноќи на Бали + 3 екскурзии + ав. билет
995 €
Повеќе
promotions

Costa Промоции

Costa MEDITERRANEA 7 ноќи / 8 дена Италија – Шпанија – Малта
229 €
Повеќе
image (1)

Бангкок + Ко Чанг

KOH CHANG – ЕГЗОТИЧНИОТ ОСТРОВ НА СЛОНОВИТЕ
875 €
Повеќе
18414472

Coin de Mire Attitude Hotel 3***

635 €
Повеќе
kawama 2

Villa Kawama 3*, Varadero,Cuba

Колоритните бунгалови лежат расфрлани меѓу зелените тропски дрвја
595 €
Повеќе
barlo 7

Barlovento 4*, Varadero, Cuba

Хотел САМО ЗА ВОЗРАСНИ лица
775 €
Повеќе
PATRA 10

Patra Bali Resort & Spa 4*

10 ноќи на Бали + 3 екскурзии + ав. билет
1095 €
Повеќе
ИБИС 17

Ibis Style Benoa 3* Nusa Dua

875 €
Повеќе
favolosa 2

COSTA FAVOLOSA

Крстарења со еден од најлуксузните бродови на Costa Cruises
109 €
Повеќе
image (4)

Бангкоk + Пукет

3 ноки во Бангкок + 7 ноки на Пукет
795 €
Повеќе