Crystal Deluxe Resort & Spa 5*

11967-1-l

Crystal Deluxe resort & spa 5 UAI Kemer
Л
oкација: Хотелот е лоциран на 56 км од аеродромто во Анталија и 38 км од центарот на Анталија, на неколку километри од центарот на Кемер, а се простира на површина од 16.000 м2, од кои половината се градини.
Плажа: Сопствена песочна плажа долга 100 а широка 50 м, на која лежалките, чадорите за сонце и пешкирите се бесплатни.
Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 356 соби сите модерно декорирани и опремени со бања, интернет, балкон / тераса, сателитска ТВ, сеф, мини бар.
Дополнителни содржини: Хотелот за своите гости нуди 4 бара, главен ресторан, 3 а ла карт ресторани, аква парк од 1150 м2, затворен базен фитнес центар, турска бања, џакузи, спортови на плажа и дополнителни содржини за анимација.

Услуга: Ultra All inclusive

Галерија

Ценовник

Crystal Deluxe resort & spa 5

ВРЕМЕ НА ПРЕСТОЈ

  29.12.2017 – 01.01.2018

УСЛУГИ

UAI

НОЌЕВАЊА

4

Цена по лице во двокреветна соба за резервации

 359 €  / 22.258мкд

Цена за дете до 12 години

 € / мкд

Доплата за еднокреветна соба

 € / мкд

Попуст за трето лице

        € / мкд

Програма на патување

Забелешки