H TOP Alexis 3*, Lloret De Mar

12334098_m

Локација: прекрасен хотел, идеален за семејни посети на сончевиот Лорет де Мар, во централно лоциран.
Опис: Хотелот на своите гости им нуди најразлични активности како за возрасни така и за деца…менувачница, лифт, интернет и сеф (со доплата), ресторан, бар, базен, две џакузи, солариум…
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон со поглед на базен, бања, фен за коса, директна телефонска линија.
Плажа: 200 м
Услуга: Полн пансион (FB+)

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

H TOP ALEXIS 3* ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
Lloret De Mar ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL возрасен 439 599 499 699 569 609 619 619 709 519 589
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 327 412 362 463 400 421 425 425 470 372 408
  3 возрасен 389 499 429 569 469 499 499 499 569 439 489

Програма на патување

Забелешки