H TOP Royal Star 4*, Lloret De Mar

53908796_m

Локација:Хотелот Ројал Стар се наоѓа на 10 мин. Пешачка дистанца од плажата Феналис и 15 мим. од плажата Лорет де Мар. Лорет де Мар е одличен избор фамилии како и за млади. Центарот на Лорет де Мар е на 10 мин.
Опис: Хотелот на гостите им нуди најразлични активности и релаксација за деца и возрасни: базен, сончева тераса и градина со лежалки и чадори за сонце. Спа кој вклучува внатрешен базен, турска бања, сауна и џакузи, фитнес, просторија за дружтвени активности…менувачица, ТВ просторија, сеф и интернет со доплата.
Сместување: собите се со балкон, сателитска ТВ, сеф со доплата, целосно опремена бања.
Плажа: 850 м
Услуга: Полн пансион (FB)

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

H TOP ROYAL STAR
4*,
Lloret De Mar
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 489 709 579 829 649 699 699 699 829 599 699
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 351 469 402 526 444 466 469 469 533 414 464
  3 и 4 возрасен 429 599 499 679 549 579 589 589 689 519 589

Програма на патување

Забелешки