Hotel Delamar 4*, Lloret De Mar – Adults Only

xHotelDelamar00001-1.jpg.pagespeed.ic.o8723p1Ee3

Локација:
Хотелот се наоѓа во Лорет Де Мар на само 50 м до најблиската плажа и многу блиску до голем број на ресторани, барови и продавници во самиот центар на гратчето.  

Опис:
Хотелот располага со голем надворешен базен, бар на базенот и фитнес центар. како и тераса за сончање опремена со лежалки, бар, солариум, спортска сала и ресторан во кои се нуди голем избор на интернационална храна.

Сместување:
Собите се модерно и комфорно опремени со балкон, клима уред, сателитска ТВ, мини фрижидер, бокал за кафе и чај, телефон, бања, фен за коса и бесплатен WI-FI.

Плажа:
50м

Услуга:

Ноќевање со појадок

http://www.hoteldelamarlloret.com/

 

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

DELAMAR 4* Sup (Adults Only)
Lloret De Mar
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Ноќевање со Појадок (BB) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 579 819 699 989 789 809 879 879 969 729 859
ПОЛУ ПАНСИОН (HB) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 669 949 789 1119 879 889 969 969 1099 819 979

Програма на патување

Забелешки