Hotel Mercury 4*, Santa Susanna

1443203_45_z

Локација:
Хотелот се наоѓа на променадата на Санта Сузана на неколку метри од Балеарското море.
Опис:
Ова е еден модерен хотел, од кој ни се овозможуваат прекрасни глетки кон морската шир. Хотелот располага со ресторан во кој ќе добиете богат избор на интернационална храна и врвна услуга, бар и кафетериа, Wi-Fi во целиот комплекс, базен, базен за деца, сала за вежбање, перална, паркинг. Анимацискиот тим на хотелот нуди многу богата забавна програма како за најмладите така и за повозрасните.
Сместување:
Сите соби се климатизирани и опремени со ТВ со рамен екран, целосно опремена бања, балкон, телефон, сеф со доплата. 
Плажа: 25 м
Услуга: Пола Пансион

 http://www.hotelmercury.com/en

 

Галерија

Ценовник


 

 

Програма на патување

Забелешки