Amwaj Blue Beach Resort & SPA 5*, Soma Bay

AM 12

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019

Amwaj Blue Beach Resort се простира на голема територија со базен, детски базен, 2 слајдови за вода, пространи тераси , базен со снек бар и плажа со чадори, лежалки и спортови на вода.

Спорскитет и рекреативни објекти вклучуваат тенис и одбојка, фитнес сала, џет скии, сурфање, parasailing, нуркање, пинг-понг, билијард, пикадо, соба со playstation и библиотека и интернет кафе. Исто така постои и спа со џакузи, парна бања, сауна и нуди разни масажи, третмани за убавина на лицето и телото.

Главниот ресторан нуди интернационална и ориентална кујна а има и италијански ресторан како и ресторан за грил кај плажата. Исто така, постојат неколку барови, вклучувајќи Кафе и бистро бар, 2 базенски барови, бар на плажа и диско бар.

Во склоп на хотелот има фризерски салон, мини маркет, аптека, дневник, бутици и паркинг простори. Услугите кои се нудат вклучуваат 24-часовна рецепција, услуга во соба, перење, пеглање и лекарски контакт.

Хотелот располага со  378 соби за гости и апартмани сместениа во 3 четири спратни згради.

Сите соби се модерно и вкусно стилизирани со климатизација , сателитска телевизија со радио, телефон, мини бар, фен за коса, Сеф и тераса или балкон

AM 3

Галерија

Ценовник

 

Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
Термин од: 17.јун 24.јун 01.јул 08.јул 15.јул 19.јул 22.јул 26.јул 29.јул 02.авг 05.авг 09.авг 12.авг 16.авг 19.авг 23.авг 26.авг 30.авг 02.сеп 06.сеп 09.сеп 13.сеп 16.сеп 23.сеп
STANDARD ROOM & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 349 349 479 479 479 489 489 489 489 489 509 509 509 509 509 509 489 389 349 349 349 349 349 349
»Прво дете 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Цена за еднокреветна соба 429 429 629 629 639 649 649 649 649 649 679 689 689 689 689 679 649 489 429 429 429 429 429 429
»Прво дете 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
»Второ дете од 2-12.99 (ako прво дете e  2-12.99) 269 269 319 319 321 322 322 322 322 324 329 332 332 332 332 330 323 286 269 269 269 269 269 269
Трет возрасен 319 319 419 419 449 459 459 459 459 459 449 479 479 479 479 449 459 359 319 319 319 319 319 319
STANDARD SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 379 379 509 509 519 519 519 519 519 519 539 539 539 539 539 539 519 419 379 379 379 379 379 379
»Прво дете 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
Цена за еднокреветна соба 459 459 679 679 689 699 699 699 699 699 729 739 739 739 739 729 699 529 459 459 459 459 459 459
»Прво дете 2-12.99 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219 219
»Второ дете од 2-12.99 (ako прво дете e  2-12.99) 300 300 332 332 334 335 335 335 335 336 341 344 344 344 344 342 336 311 300 300 300 300 300 300
Трет возрасен 349 349 449 449 459 489 489 489 489 489 479 509 509 509 509 509 489 389 349 349 349 349 349 349

 

 

Ноќевања 10 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 9
Термин од: 08.јул 15.јул 19.јул 22.јул 26.јул 29.јул 02.авг 05.авг 09.авг 12.авг 16.авг 19.авг 23.авг 26.авг 30.авг 02.сеп 06.сеп 09.сеп 13.сеп 20.сеп
STANDARD ROOM & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 679 699 659 699 659 709 669 739 689 739 689 739 669 609 489 469 449 469 449 449
»Прво дете 2-12.99 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235
Цена за еднокреветна соба 939 959 899 969 899 979 929 1.029 959 1.039 959 1.029 919 819 629 589 559 589 559 559
»Прво дете 2-12.99 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235
»Второ дете од 2-12.99 (ako прво дете e  2-12.99) 405 409 393 410 393 412 399 423 407 426 407 424 398 375 328 320 311 320 311 311
Трет возрасен 619 639 599 639 599 619 609 649 659 679 659 679 609 549 429 409 389 409 389 389
STANDARD SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 739 749 699 749 699 759 719 789 739 799 739 789 719 659 539 519 489 519 489 489
»Прво дете 2-12.99 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235
Цена за еднокреветна соба 1.019 1.049 979 1.059 979 1.059 999 1.109 1.039 1.129 1.039 1.109 999 889 679 649 609 649 609 609
»Прво дете 2-12.99 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235 235
»Второ дете од 2-12.99 (ako прво дете e  2-12.99) 426 430 412 431 412 433 418 444 426 447 426 445 417 409 370 373 359 373 359 359
Трет возрасен 649 689 669 689 669 699 659 729 679 739 679 729 659 599 479 459 459 459 459 459

 

Ноќевања 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13
Термин од: 17.јун 24.јун 01.јул 08.јул 15.јул 19.јул 22.јул 26.јул 29.јул 02.авг 05.авг 09.авг 12.авг 16.авг 19.авг 23.авг 26.авг 30.авг 02.сеп 06.сеп 09.сеп 16.сеп
STANDARD ROOM & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 519 649 779 799 819 819 819 819 839 849 869 869 869 869 849 739 659 569 519 519 519 519
»Прво дете 2-12.99 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255
Цена за еднокреветна соба 689 879 1.099 1.129 1.159 1.159 1.159 1.169 1.189 1.219 1.239 1.249 1.249 1.239 1.209 1.039 909 749 689 689 689 689
»Прво дете 2-12.99 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255
»Второ дете од 2-12.99 (ako прво дете e  2-12.99) 363 412 470 472 476 477 477 479 483 489 494 497 497 495 489 447 416 379 363 363 363 363
Трет возрасен 459 559 689 709 729 729 729 759 749 789 779 809 809 779 759 649 569 479 459 459 459 459
STANDARD SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 589 719 849 869 879 889 889 889 899 919 929 939 939 939 919 809 729 629 589 589 589 589
»Прво дете 2-12.99 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255
Цена за еднокреветна соба 749 969 1.209 1.239 1.259 1.269 1.269 1.279 1.299 1.319 1.349 1.359 1.359 1.349 1.319 1.129 989 829 749 749 749 749
»Прво дете 2-12.99 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255 255
»Второ дете од 2-12.99 (ako прво дете e  2-12.99) 430 461 497 499 503 504 504 505 510 516 521 524 524 522 516 487 465 440 430 430 430 430
Трет возрасен 499 629 759 779 819 799 799 799 839 829 869 849 849 849 829 719 639 569 499 499 499 499

 

 

 

 

Програма на патување

Забелешки