Anse Soleil Beachcomber 3*

anse 7

www.beachcomber.sc
The Anse Soleil Beachcomber
е романтично засолниште за сите кои би сакале да избегаат во рајот. На само чекор од пространата веранда се простира шекерно бела песочна плажа каде може да се сончате, да пливате или да нуркате во кристално чистите води на Сејшелските Острови.

 

Галерија

Ценовник

Anse Soleil Beachcomber 3*
Mahe Island, Seychelles

Време на престој

 01.11.2017 – 31.10.2018

Услуги

BB

Ноќевања

 9 ноќевања

Цена по лице во двокреветна соба

  865 €

 
 

Забелешки