Аурора Ресорт 5* – Нова Година 2019

nova godina

Новогодишни пакети со 3 или 4 ноќевања -  Полу Пансион + Свечена Новогодишна Вечера со Неограничени Пијалоци + СПА и многу повеќе…


Дочекajte ja  Новата 2019 година во прегратките на Малешевските Планини.
Луксузно сместување, богата програма, вкусни специјалитети и неограничени пијалоци за време на незаборавната прослава на новата година во извонредниот амбиент на Аурора Ресорт & Спа 5* – Берово.

Галерија

Ценовник

 

Полу Пансион + Свечена Новогодишна Вечера со Неограничени Пијалоци + СПА и многу повеќе…

Тип на соба

Цена по лице

за 3 ноќевања

Цена по лице

за 4 ноќевања

Супериор ( Superior )

269€ / 16,678МКД

324€ / 20,088МКД

Делукс ( Deluxe )

315€ / 19,530МКД

379€ / 23,498МКД

Џуниор Свит (Junior Suite )

325€ / 20,150МКД

399€ / 24,738МКД

Апартман / Арт Студио (APP / Art studio )

368€ / 22,816МКД

434€ / 26,908МКД

Вила Апартман (Villa APP )

(min 4 Возрасни лица / max 6 Возрасни лица)

269€ / 16,678МКД

324€/ 20,088МКД


-Цена за дополнителни лица во Superior room

  • Цена за трето лице:3 ноќевања €214/13,268мкд | 4 ноќевања €269/16,678мкд|
  •  Доплата за SNG еднокреветна соба : 3 ноќевања €154  / 9,548мкд| 4 ноќевања €192/11,904мкд|

-Цена за дополнителни лица во Deluxe room

  •  Цена за трето лице: 3 ноќевања €258/15,996мкд | 4 ноќевања €315/19,530мкд|
  • Доплата за SNG еднокреветна соба : 3 ноќевања €170/10,540мкд, 4 ноќевања €214/13,268мкд|

-Цена за дополнителни лица во Junior Suite

  • Цена за трето лице: 3 ноќевања €269/16,678мкд | 4 ноќевања €2324/20,088мкд|
  • Доплата за SNG еднокреветна соба : 3 ноќевања €192/11,904мкд | 4 ноќевања €247/15,314мкд

-Цена за дополнителни лица во Apartments / Art studio

  • Цена за трето лице: 3 ноќевања €290/17,980мкд | 4 ноќевања €368/22816мкд|
  • Доплата за SNG еднокреветна соба Апартман : N/A

Програма на патување

Забелешки