SPO -  Коста Брава

SPO – Коста Брава

SPECIAL OFFER

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА  ШПАНИЈА - COSTA BRAVA - 7 /  НОЌЕВАЊА, СО ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ & ВКЛУЧЕН ЧЕКИРАН БАГАЖ   *** Специјалната понуда важи за лимитиран број на соби и места на авион. *** Аеродромските такси не се вклучени во ... Повеќе

Mercure Hurghada Hotel 4* (ex Sofitel)

Mercure Hurghada Hotel 4* (ex Sofitel)

мер 19

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 MERCURE HURGHADA HOTEL 4* се наоѓа на окулу 15км. од центарот на Хургада и зафака терен од окулу 40хектари, со своја сопствена, песочна плажа. Хотелскиот комплекс опфаќа Главна централна зграда со ... Повеќе

Sea Star Beaurivage 5* , El Dahar

Sea Star Beaurivage 5* , El Dahar

STAR4

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 www.seastar-beaurivage-hrg.com   Локација: Хотелот е смстен на самата песочна плажа од каде понтонски мост води до коралскиот гребен. Оддалечен е 2км од стариот дел на Хургада Ел Дахар, 9км од ... Повеќе

Hilton Hurghada Resort 5*, Memsha

Hilton Hurghada Resort 5*, Memsha

hilton 6

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07   n www.hilton.com    Локација: Еден од најпознатите семејни хотели кој се наоѓа во јужниот дел на Хургада во Мемша , на самата песочна плажа, на 4км од центарот на Хургада и 6км од ... Повеќе

Samra Bay Hotel 4*, Memsha

Samra Bay Hotel 4*, Memsha

SB 4

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 Samra Bay Hotel & Resort 4* се наоѓа во центарот на Хургада на новото шеталиште Мемша во близина на плоштадот Хилтон. Од аеродромот е оддалечен на само 5 мин. возење. Овој луксузен хотел е ... Повеќе

Beach Albatros Resort 4*, Memsha

Beach Albatros Resort 4*, Memsha

БА 8

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 Beach Albatros Resort е луксузно засолниште  каде што посетителите можат да се релаксираат и да уживаат во волшепството на прекрасното Црвено Море како во лето така и во текот на целата ... Повеќе

Seagull Resort Hurghada 4*, Sakala

Seagull Resort Hurghada 4*, Sakala

СГ 5

 СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 Локација: Лоциран е во туристичкиот центар на Хургада, Сакала на окулу 5км. оддалеченост од Најновиот центар, Мемша, на сопствена песочна плажа. Во непосредна близина на хотелот се ... Повеќе

SPO за Анталија

SPO за Анталија

ANTALYA

Искористете ја можноста да резервирате со ЕКСТРА ПОПУСТИ - АНТАЛИЈА Лето 2018 СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ  за термин .............. 2018 ... Повеќе

Albatros White Beach Resort 5*, Memsha

Albatros White Beach Resort 5*, Memsha

AL 2

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 Овој прекрасен и нов хотел со 5*, се наоѓа во шопинг област на Хургада и се простира на  преубава, бела песочна плажа.Хотелот нуди ноќен клуб, повеќе базениеден од по луксузните хотели ... Повеќе

Le Pacha Hotel 3*, Sakala

Le Pacha Hotel 3*, Sakala

ЛП8

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.07 http://www.lepacharesort.com/ Хотелот се наоѓа во самиот центар на Хургада ( Сакала ) каде има голем број на клубови, барови, ресторани, продавници и сл. и е на самиот брег на Црвено Море. Има ... Повеќе