БАЛИ ЛЕТО 2019

БАЛИ ЛЕТО 2019

bali-guide.jpg

БАЛИ - ЛЕТО 2019 - Гарантирани поаѓањаАВИОН + АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ + ХОТЕЛ + ТРАНСФЕР + 3 ЕКСКУРЗИИ Бали – Рајскиот остров на боговите. Сместен во југоисточна Азија, на екваторијалниот премин на Индинскиот со Тихиот Океан, ... Повеќе

Зимска Бајка

Зимска Бајка

zima 16

Специјален пакет за целата фамилија воАурора Ресорт 5*, Берово Одморете се оваа зимска сезона во пет-ѕвезден амбиент создавајќи прекрасни спомени кои ќе ги помните доживотно. ... Повеќе

Индија-Велигден/1 Мај

Индија-Велигден/1 Мај

India

                  ИНДИЈА  ДЕЛХИ - АГРА-ЏАЈПУР-МУМБАИ  10дена / 8 ноќевања/авион (27.04-06.05.2019) Подгответе се да ја откриете Мистичната Индија, Најголемиот полуостров во светот, Земја на ориентални танци, волшепство од бои, ... Повеќе

Borovets Hills 5*, Borovec

Borovets Hills 5*, Borovec

HILLS 6

  Hotel Borovets Hills 5*, Borovets www.borovetshills-bg.com Локација: Еден од најмодерните високопланински хотели во Бугарија. Лоциран е на 70км од Софија во густа борова шума и е идеален за одмор, спорт и бизнис патувања. Xотелот е на околу 100 m ... Повеќе

Москва -6 дена Нова Година

Москва -6 дена Нова Година

hit--moskva-nova-godina-2018-478

          Москва  6 дена/4 ноќи           29.12–03.01.2019              Лет од Белград                ... Повеќе

Mercure Hurghada Hotel 4* (ex Sofitel)

Mercure Hurghada Hotel 4* (ex Sofitel)

мер 19

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 MERCURE HURGHADA HOTEL 4* се наоѓа на окулу 15км. од центарот на Хургада и зафака терен од окулу 40хектари, со своја сопствена, песочна плажа. Хотелскиот комплекс опфаќа Главна централна зграда ... Повеќе

Sea Star Beaurivage 5* , El Dahar

Sea Star Beaurivage 5* , El Dahar

STAR9

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 www.seastar-beaurivage-hrg.com   Локација: Хотелот е смстен на самата песочна плажа од каде понтонски мост води до коралскиот гребен. Оддалечен е 2км од стариот дел на Хургада Ел Дахар, 9км од ... Повеќе

Hilton Hurghada Resort 5*, Memsha

Hilton Hurghada Resort 5*, Memsha

hilton 6

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 www.hilton.com    Локација: Еден од најпознатите семејни хотели кој се наоѓа во јужниот дел на Хургада во Мемша , на самата песочна плажа, на 4км од центарот на Хургада и 6км од ... Повеќе

Seagull Resort Hurghada 4*, Sakala

Seagull Resort Hurghada 4*, Sakala

СГ 5

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 Локација:  Лоциран е во туристичкиот центар на Хургада, Сакала на окулу 5км. оддалеченост од Најновиот центар, Мемша, на сопствена песочна плажа. Во непосредна близина на хотелот ... Повеќе

Albatros White Beach Resort 5*, Memsha

Albatros White Beach Resort 5*, Memsha

AL 2

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 Овој прекрасен и нов хотел со 5*, се наоѓа во шопинг област на Хургада и се простира на  преубава, бела песочна плажа.Хотелот нуди ноќен клуб, повеќе базениеден од по луксузните ... Повеќе