Le Pacha Hotel 3*, Sakala

Le Pacha Hotel 3*, Sakala

ЛП8

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019  Хотелот се наоѓа во самиот центар на Хургада ( Сакала ) каде има голем број на клубови, барови, ресторани, продавници и сл. и е на самиот брег на Црвено Море. Има приватна плажа и 187 ... Повеќе

Amwaj Blue Beach Resort & SPA 5*, Soma Bay

Amwaj Blue Beach Resort & SPA 5*, Soma Bay

AM 12

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 Amwaj Blue Beach Resort се простира на голема територија со базен, детски базен, 2 слајдови за вода, пространи тераси , базен со снек бар и плажа со чадори, лежалки и спортови на ... Повеќе

Minamark Resort & Spa 4*, Sakala

Minamark Resort & Spa 4*, Sakala

MM 4

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 MinaMark Beach Resort е рај за семејства и парови. Локацијата на хотелот го прави идеален избор за сите кои сакаат да комбинираат релаксација со социјални и спортски активности за време на ... Повеќе

Royal Star Beach Resort 4*, El Dahar

Royal Star Beach Resort 4*, El Dahar

РС 4

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАРОвој хотел на плажа се наоѓа во близина на центарот на Хургада, во зоната El daha. rТој нуди модерни соби , делумно со поглед кон морето, како и ... Повеќе

Jaz Makadina 5* dlx, Madinat Makadi Bay

Jaz Makadina 5* dlx, Madinat Makadi Bay

j1

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО 31. 05. 2019 Jaz Makadina се наоѓа на самата плажа и има  прекрасен  поглед кон Црвеното Море. Тој располага со отворен базен и сопствена плажа. Собите  се пространи, климатизирани  со сателитска ТВ и ... Повеќе

DIAS **

DIAS **

KUI

Локација: хотелот се наоѓа во центарот на КушадасиСместувачки капацитети: сите соби имаат сопствен тоалет, тв и балкон.Услуга: BB (ноќевање со појадок)Плажа: хотелот се наоѓа на 5 минути пешачење до плажа.Хотелски ... Повеќе

Punta Cana Princess 5*

Punta Cana Princess 5*

PUNTA CANA PRINCESS11

... Повеќе

Vik Hotel Arena Blanca 4*

Vik Hotel Arena Blanca 4*

Vik Punta Cana 1

... Повеќе

Tropical Princess 4*

Tropical Princess 4*

TROPICAL PRINCESS 2

... Повеќе

Промотивни цени за Дубаи

Промотивни цени за Дубаи

Dubai1

ДУБАИ – Приказна од Арапските НоќиКосмополитски дух, насмеани лица, взаемно почитување, висок животен стандард, фасцинантна архитектура, возбудливи авантури…. ТОА Е ДУБАИ – СОВРЕМЕНОТО ЧУДО НА ДЕНЕШНИЦАТА. ... Повеќе