Промо цени Зима 2015-2016 - Банско и Боровец

Промо цени Зима 2015-2016 – Банско и Боровец

promotion

... Повеќе

Europa 3*

Europa 3*

Hotel Europa in estate

Europa 3* Локација: Хотелот е одалечен околу 600 м од центарот на Livigna и околу 200 метри од ски лифтовите. Станицата на ски автобусот се наоѓа пред хотелот. Соби: Хотелот има 52 соби, секоја со купатило, телефон и SAT TV. Хотелски ... Повеќе

Concordia 4*

Concordia 4*

Concordia Esterno Inverno (Copia)

Concordia 4* Локација: Хотелот се наоѓа во самиот центар, на пешачка зона пред голем број на продавници, ноќни клубови и ресторани. Од жичарата Montelino е одалечен 300 метри. Соби: Хотелот располага со 31 соба секоја опремена со ... Повеќе

Meeting 4*

Meeting 4*

slider-001

Meeting 4* Локација: Хотелот се наоѓа на неколку минути пешачко растојание од жичарата Carosello, а од центарот е одалечен околу 1 км Соби: Сите соби се опремени во планински стил и имаат купатило, фен, SAT TV, интернет, сеф и мини ... Повеќе

Lac & Salin Spa 4*

Lac & Salin Spa 4*

lacsalin1

Lac & Salin Spa 4* Локација: Нов и луксузен хотел, се наоѓа во областа San Rocco, а од центарот Livigana е одалечен 700 метри. Жичарата Carosello е одалечена на 300 метри од хотелот, додека помалите жичари се на 25 метри. Соби: Секоја од собите е ... Повеќе

Metropolitan Hotel 4*

Metropolitan Hotel 4*

hotel-metropolitan-deira

METROPOLITAN HOTEL 4* Локација: Деира Капацитет: 135 соби Хотелски содржини: ресторан Ал Рига, италијански ресторан Дон Корлеоне, ирски паб, лоби бар, пул бар, базен на покривот, фитнес, џакузи, сауна, перална, фризер Опременост на ... Повеќе

Marco Polo 4*

Marco Polo 4*

gallery_01.Marco-Polo-Exterior

MARCO POLO 4* Локација: Деира Капацитет: 126 соби Хотелски содржини: неколку ресторани и кафе барови, паркинг, сеф, менувачница, фризер, перална, сушална, Wi-Fi интернет, бејбиситинг, бизнис центар, конференциски ... Повеќе

Four Points by Sheraton Downtown 4*

Four Points by Sheraton Downtown 4*

FOUR 8

FOUR POINTS BY SHERATON DOWNTOWN 4* Локација: Бур Дубаи Капацитет: 125 соби Хотелски содржини: неколку ресторани и барови, надворешен базен, сауна, џакузи, голф, бизнис центар, собна услуга, паркинг, салон за убавина, перална, фитнес ... Повеќе

 Five Continents Cassells 4*

Five Continents Cassells 4*

КАСЕЛА 8

FIVE CONTINENTS CASSELLS 4* Локација: Ал Барша Капацитет: 312 соби Хотелски содржини: 2 ресторани, кафе бар, пул бар, базен на покривот, базен за деца, фитнес сала, сауна, џакузи, парна бања, пинг понг, игротека, бизнис центар, ... Повеќе

Holiday Inn Al Barsha 4*

Holiday Inn Al Barsha 4*

Holiday-Inn-Al-Barsha-photos-Exterior-Hotelansicht

HOLIDAY INN AL BARSHA 4* Локација: Ал Барша Капацитет: 310 соби Хотелски содржини: 3 ресторани, кафе бар, надворешен базен, базен за деца, бизнис центар, Wi-Fi интернет, 7 конференциски сали, фитнес сала, сауна, џакузи, масажи, парна ... Повеќе