Blue Dolphin 4* Metamorfosis

blue-dolphin-hotel

Попуст за рана резервација -25% до 31.041за престој во период 28.04-31.05 и 01.10-22.10 с

Попуст за рана резервација -20% до 31.01 за престој во период 01.06-30.09 

 

www.bluedolphinhotel.eu

Локација:9км од Никити, 50м од плажа
Капацитет: 107 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца… 
Опременост на собите: телефон, сеф, фрижидер, клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, балкон

Галерија

Ценовник

BLUE DOLPHIN 4*
(Metamorfosis)

период

28.04-31.05

01.06-30.06

01.07-09.07

10.07-23.08

Макс. лица

 

 

 ПОПУСТИ

 

 

 

услуга

01.10-22.10

01.09-30.09

24.08-31.08

1 дете 0-2

1 дете 2-12

2 дете 0-2

2 дете 2-12

3 возр.

4 возр.

СОБА

 

Цена по лице за ноќевање (во евра)

  Возр.+деца            

DBL eco

HB

39€

61€

72€

91€

2+0

/

/

/

/

/

/

DBL Std

HB

43

65€

75€

96€

2+1

-100%

-100%

/

/

/

/

DBL Superior

HB

46

69

81€

103€

2+1

-100%

-100%

/

/

-30%

/

Family

HB

50€

73€

86€

108€

2+2

-100%

-100%

-100%

-50%

-30%

 

Standard Suite

HB

81

112€

135€

170

2+2

-100%

-100%

-100%

-65%

-30%

/

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки