Brisas del Caribe 3*, Varadero

BRISAS 6

ЦЕНИТЕ СЕ ВО ФАЗА НА АЖУРИРАЊЕ

Хотелот Brisas del Caribe е лоциран на самата плажа во Варадеро . Овој е три ѕвезден хотел со систем СЕ ВКЛУЧЕНО е особено погоден за семејства со деца, има посебни програми, вклучува детски клуб , разни игри и специјализирани забави. Идеален е и за целосно уживање на Карипското сонце на една од најдобрите плажи во светот.
Brisas del Caribe нуди висок квалитет на сместување, совршена услуга , широка и разновидна забавна програма , наутички спортови и слично.
Вклучени Услуги: појадок, ручек и вечера во Бифе Ресторани и ” a la carte ” ресторани (претходна резервација) , лоби бар, Beach Bar , базен бар , ноќен клуб, снек бар со снек сервис 24 часа на ден, пијано бар, скара , кабловска ТВ , дневни и ноќни забавни активности во живо , Детски клуб ( Од 4-12 години) базен со посебен дел за деца, Наутички спортови ( сурфање на ветер , водни велосипеди, snorkelling , катамаран и нуркање ), тенис, кошарка, одбојка , ватерполо, фудбал на мини- терен, Фитнес центар, Сауна , хидро- масажи …..
Други услуги ( не се вклучени) : Масажа , туристички автобус, Продавници, велосипеди за изнајмување , нотарски услуги , перална , размена на валута , конференциска сала ,амбуланта, Наутички спортови ( моторизирани ) , рент а кар , Директен бирање национални и меѓународни телефонски разговори, Е- пошта и факс .

 

Галерија

Ценовник

Brisas Del Caribe 3*
Varadero

 Време на престој

11 ДЕНА / 10 НОЌИ

 Услуги

Се вклучено

 Сезона на престој

01.02-30.04.2016

01.05-31.10.2017

01.11-30.04.2018

25.08-31.10.2017

 ЦЕНА по лице во 1/2 соба

 

     €

 €

 

 €
 

Цените се во евра, а плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки