Bumas Hotel 3*, Sanur, Bali

BUMAS 4

ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ ЗА 2018
АВИОН + АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ + АСИСТЕНЦИЈА + ТРАНСФЕР + ХОТЕЛ +  3 / 5 ЕКСКУРЗИИ

www.bumasresorts.com
Од 1994 година, овој семеен хотел лоциран во Санур ја има привилегијата да смести посетители од целиот свет. Хотелот се наоѓа на само неколку блока од плажа и е лоциран во спокојот на една тивка и бујна тропска градина.
Хотелот има 75 климатизирани и пространи соби и апартмани. Пријателски настроениот и внимателен персонал ќе биде на Ваша услуга и ќе Ви посака добредојде на крајот на секој, со забава исполнет ден. Уживајте лежерно во појадок сервиран во Вашата соба или во ресторанот Bumas или покрај двата базени со освежителен пијалок во рака.

 

Галерија

Ценовник

BUMAS Hotel 3* Sanur

Време на престој

ДО 30.06.2018

Услуги

BB

BB

BB

Ноќевања

7

10

12

Цена по лице во двокреветна соба STD

775 €

825

 899

Цената не важи за период од 24.12 – 05.01.2018

Програма на патување

Забелешки