H Top Calella Palace 4 *, Calella

12337124_m

Локација:
Ресортот е лоциран во тивката, резиденцијална зона во Калеа, на само неколку минути пешачење до најблиската плажа и многу блиску до голем број на ресторани, барови и продавници во самиот центар на гратчето.

Опис:
Хотелот располага со голем надворешен базен со одделен базен за деца, како и тераса за сончање опремена со лежалки, внатрешен базен, 3 џакузија, бар, солариум, спортска сала, сала за куглање, бар и ресторан во кои се нуди колем избор на интернационална храна.

Сместување:
Собите се модерно и комфорно опремени со балкон со поглед кон градината или базенот, клима уред, сателитска ТВ, телефон, бања, фен за коса.

Плажа:
600м

Услуга:
Проширен Полн пансион (FB + )

http://www.htophotels.com/calellapalace/

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

H TOP CALELLA PALACE  4*, Calella ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 489 709 579 829 649 699 699 699 829 599 699
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 351 469 402 526 444 466 469 469 533 414 464
  3 и 4 возрасен 429 599 499 679 549 579 589 589 689 519 589

Програма на патување

Забелешки