Пакети и Промоции

Поволни пакети и промоции во прекрасниот Аурора Ресорт & Спа 5* – Берово
Желни сте за малку мир, спокојство, свеж воздух? Аурора Ресорт и Спа е вистинското место за вас.
Сместен во срцето на Малешевијата, на брегот на Беровското езеро, ресортот со пет ѕвездички нуди задоволство на сите сетила. Направен по светски еко стандарди, од вулкански камен стар три милиони години и од дрво, одлично се вклопува во природата која плени со своето раскошно зеленило.
На 1.100 метри надморска висина, комплексот составен од луксузни куќички со капацитет од 100 гости е одличен избор за бегство од градската врева и дневната рутина.

zima 16

Зимска Бајка

од 119€
HB

Специјален пакет за целата фамилија воАурора Ресорт 5*, Берово Одморете се оваа зимска сезона во пет-ѕвезден амбиент ... Повеќе

82039832.jpg

Велигден во Аурора Ресорт 5*, Берово

од 149€
HB

Велигденски Пакет за трагачите по авантура, забава, елегантни прослави и услуга од светска класа. Прославете ги ... Повеќе

spo

Неделна & Викенд Промоција

од 75€
HB

Поволна неделна и викенд промоција со 3 дена / 2 ноќевања, на база полу пансион и едно користење на Спа центарот ( Внатрешен ... Повеќе

spo

Екстра поволен пакет

од 119€
HB

4 дена / 3 ноќевања со појадок и ВЕЧЕРА во DELUX / JUNIOR SUITE и вклучено користење на СПА ( Внатрешен базен, сауна и парна бања )   ... Повеќе

Romancecover

Романтично Бегство

од 190€
HB

Бидете романтични, изненадете го Вашиот партнер со романтичен пакет во прекрасниот амбиент наАУРОРА РЕСОРТ И СПА 5***** - ... Повеќе

family-holiday1

Фамилијарен Викенд Пакет

од 229€
HB+

3 дена / 2 ноќевања во Делукс или Џуниор Свит соба на Проширен Пола Пансион (појадок, лесен ручек, вечера) и користење на   Спа ( ... Повеќе

Fall_Family_Vacation

Фамилијарен Неделен Пакет

од 395€
HB+

ЛЕТНА СВЕЖИНА ВО РАСКОШОТ НА БОРОВАТА  ШУМА Желни сте за малку мир, спокојство, свеж воздух и луксузно сместување? Аурора ... Повеќе