Пакети и Промоции

Поволни пакети и промоции во прекрасниот Аурора Ресорт & Спа 5* – Берово
Желни сте за малку мир, спокојство, свеж воздух? Аурора Ресорт и Спа е вистинското место за вас.
Сместен во срцето на Малешевијата, на брегот на Беровското езеро, ресортот со пет ѕвездички нуди задоволство на сите сетила. Направен по светски еко стандарди, од вулкански камен стар три милиони години и од дрво, одлично се вклопува во природата која плени со своето раскошно зеленило.
На 1.100 метри надморска висина, комплексот составен од луксузни куќички со капацитет од 100 гости е одличен избор за бегство од градската врева и дневната рутина.

BEROVO 1

Одмор на планина

Промотивен пакет “ЛЕТЕН ОДМОР НА ПЛАНИНА" Идеална можност за вашето семејство – летувајте на чист планински воздух во хотел ... Повеќе

mountainbike

АВАНТУРА

од 95€
HB

2 ноќевања во супериор соба  на база на полу пансион, едно бесплатно користење на 2 велосипеди ( за до 3 последователни часови),  ... Повеќе

малеш 9

Гастрономија – Вкусот на Малешевијата

од 85€
HB

Доживејте го уникатниот, традиционален вкус на Малешевските специјалитети, зачинет со најдобрите Македонски вина, во ... Повеќе

spo

Неделна & Викенд Промоција

од 75€
HB

Поволна неделна и викенд промоција со 3 дена / 2 ноќевања, на база полу пансион и едно користење на Спа центарот ( Внатрешен ... Повеќе

spo

Екстра поволен пакет

од 119€
HB

4 дена / 3 ноќевања со појадок и ВЕЧЕРА во DELUX / JUNIOR SUITE и вклучено користење на СПА ( Внатрешен базен, сауна и парна бања )   ... Повеќе

Romancecover

Романтично Бегство

од 190€
HB

Бидете романтични, изненадете го Вашиот партнер со романтичен пакет во прекрасниот амбиент наАУРОРА РЕСОРТ И СПА 5***** - ... Повеќе

family-holiday1

Фамилијарен Викенд Пакет

од 229€
FB

3 дена / 2 ноќевања во Делукс или Џуниор Свит соба на Полн Пансион (појадок, лесен ручек, вечера) и користење на внатрешен базен ... Повеќе

Fall_Family_Vacation

Фамилијарен Неделен Пакет

од 395€
FB

ЛЕТНА СВЕЖИНА ВО РАСКОШОТ НА БОРОВАТА  ШУМА Желни сте за малку мир, спокојство, свеж воздух и луксузно сместување? Аурора ... Повеќе

DSC_4711

За одмор со 5* НП

од 160€
BB

Неодолива понуда за летување оваа година!!! Хотел со 5*, базен со кристално чиста вода, планинско сонце, чист воздух, прекрасна ... Повеќе

убав 3

La Dolce Vita

од 110€
HB

La Dolce Vita пакет за оние кои умеат да ги препознаат вредностите ДВЕ ноќевања во Junior Suite / Art Studio  на база на пола пансион, 1 шише ... Повеќе