БАЛИ

bali-indonesia-2-696x392

ЛЕТНА ПОНУДА Бали / Бали + Сингапур

од 525€

Бали – Рајскиот остров на боговите. Сместен во југоисточна Азија, на екваторијалниот премин на Индинскиот со Тихиот Океан, ... Повеќе

bali-guide.jpg

БАЛИ – FLY & STAY

од 719€
BB

БАЛИ - FLY & STAY - ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ ЗА 2018АВИОН + АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ + ХОТЕЛ Бали – Рајскиот остров на боговите. Сместен во ... Повеќе

HI BAR 11

Holiday Inn Express Baruna – Tuban/Kuta

од 525€
BB

Holiday Inn Express Baruna - Tuban/Kuta ... Повеќе

JAYAKRTA 5

The JAYAKARTA Bali 4*

од 624€
BB

bali.jayakartahotelsresorts.comХотелот се наоѓа во бујна градинa, десно на плажаta Legian, познатa по своите зајдисонца. Покрај тоа што нуди мир и ... Повеќе

MELIA BALI

Melia Bali 5* / Nusa Dua

од 883€
BB

www.melia.com Се наоѓа на брегот на Nusa Dua, нај престижната одморалишна енклава на Бали, и претставува уникатно светилиште со ... Повеќе

мир 7

Grand Mirage Resort 5*Benoa-Nusa Dua

од 783€
BB

www.grandmirage.com Лоциран на јужниот дел на Бали, Tanjung Benoa - Nusa Dua, Grand Mirage Resort Бали е благословен со хипнотизирачки поглед кон Индискиот ... Повеќе

ИБИС 14

Ibis Style Benoa 3*, Nusa Dua

од 604€
BB

www.ibis.com Хотелот е лоциран во Беноа, на само 5 мин. Пешачко растојание од најразвиената, туристичка зона Нуса Дуа, односна на ... Повеќе