Далечни патувања од Белград

is

Kинески триаголник – Хонг Конг, Mакао, Гуангзоу

од 1060€

09.11.-18.11.2018 10  дена/ 7 ноќевање Хонг Конг,  економски џин на Азија и посебна провинција на Народна Република Кина … покрај тоа ... Повеќе

is

Индокина-Виетнам и Камбоџа

од 1450€
BB

Индокина-Виетнам и Камбоџа 11 дена/8 ноќевања-авион 24.02-06.03.2018  Полуостровот Индокина, кој се наоѓа меѓу Кина и Индија е голем ... Повеќе

section_vietnam

Виетнам-Камбоџа

од 1796€

             Најубавото од Виетнам   со              посета на   Камбоџа                                                                    ... Повеќе

13073_L

Голема Јужноамериканска тура

од 4590€
BB

Голема Јужноамериканска тура Перу,Боливија,Чиле,Аргентина, и Бразил Тргнување  20. 03 2019. /  08.04 .2019.  21дена/18 ноќевања, со авион ... Повеќе

11784_L

АРГЕНТИНА И БРАЗИЛ

од 2490€

Аргентина и БразилБуенос Аирес и Рио де Жанеиро (карневалот)25 .02-07.03.2019 11 дена - 08 ноќевање / авион ... Повеќе

th

Трите града на Кина-Шангај,Пекинг и Хонг Конг

од 1360€

Тргнување: 28. март 2018.  13 дена / 10 ноќи Шангај, најсветлиот град во Кина со величествен храм на Буда од жад, кој  кинезите го ... Повеќе

download   индија

Индија-Делхи, Агра, Џајпур

од 1250€
HB

     ИНДИЈА ДЕЛХИ - АГРА-ЏАЈПУР 8дена / 7 ноќевања/авион(27.12-03.01.2019) Дозволете ни да ве поведеме на едно незаборавно патување кон ... Повеќе

is (1)

ЕТИОПИЈА

од 1590€

ЕТИОПИЈА-историска тура 09  дена/6 ноќевања 01.01.2019-09.01.2019 Етиопија ,најстарото кралство  во Африка,е земља застаната во ... Повеќе