Хургада Чартер

ЦРВЕНО МОРЕ – НАЈПОЗНАТИОТ, СВЕТСКИ, ПОДВОДЕН ТРОПСКИ РАЈ
Хургада, најпознато летувалиште на Црвено Море, лоцирано на 475км. јужно од Каиро, некогашно рибарско село кое од седумдесеттите години постепено прераснува во едно од најзначајните и најмодерни летувалишта.

ЦЕНОВНИЦИТЕ СЕ ВО ФАЗА НА ИЗРАБОТКА ….НАСКОРО КОМПЛЕТНИ ЦЕНИ ЗА СИТЕ ХОТЕЛИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 28. ФЕБРУАРИ. 2019

ВО ПРИКАЧЕНИОТ ДОКУМЕНТ СЕ ДАДЕНИ ЦЕНИ ЗА ПОВЕЌЕ ТИПОВИ НА СОБИ. ВЕ МОЛИМЕ ДА ЈА ПРЕЗЕМЕТЕ ПОНУДАТА.

дана 29

Dana Beach Resort 5*, Safaga

од 699€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019  Положба: Хотелскиот комплекс се наоѓа во местото Сафага, во јужниот дел на ... Повеќе

l3

La Branda Royal Makadi 5*, Makadi Bay

од 479€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 Хотелот се простира на прекрасна, песочна плажа во Makadi Bay, на брегот на Црвено ... Повеќе

мер 19

Mercure Hurghada Hotel 4* (ex Sofitel)

од 429€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 MERCURE HURGHADA HOTEL 4* се наоѓа на окулу 15км. од центарот на Хургада и зафака терен од ... Повеќе

STAR9

Sea Star Beaurivage 5* , El Dahar

од 409€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 www.seastar-beaurivage-hrg.com   Локација: Хотелот е смстен на самата песочна плажа од каде ... Повеќе

hilton 6

Hilton Hurghada Resort 5*, Memsha

од 449€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 www.hilton.com    Локација: Еден од најпознатите семејни хотели кој се наоѓа во ... Повеќе

AL 2

Albatros White Beach Resort 5*, Memsha

од 649€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 Овој прекрасен и нов хотел со 5*, се наоѓа во шопинг област на Хургада и се ... Повеќе

ЛП8

Le Pacha Hotel 3*, Sakala

од 359€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 Хотелот се наоѓа во самиот центар на Хургада ( Сакала ) каде има голем број на ... Повеќе

AM 12

Amwaj Blue Beach Resort & SPA 5*, Soma Bay

од 379€
AI

EARLY BOOKING - ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019 Amwaj Blue Beach Resort се простира на голема територија со базен, детски базен, 2 слајдови за ... Повеќе

MM 4

Minamark Resort & Spa 4*, Sakala

од 369€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02.9 MinaMark Beach Resort е рај за семејства и парови. Локацијата на хотелот го прави идеален ... Повеќе

РС 4

Royal Star Beach Resort 4*, El Dahar

од 359€
AI

EARLY BOOKING – ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗАКЛУЧНО СО  28. 02. 2019  Овој хотел на плажа се наоѓа во близина на центарот на Хургада, во зоната El daha. ... Повеќе