Халкидики со 5*

6039628_51_z

POMEGRANATE WELLNESS & SPA 5*

од 79€

-20% за резервации до 28.02.2018 за период на престој 27.04-14.06 и 17.09-31.10.2018 -15% за  резервација  до 28.02.2018(за период  ... Повеќе

оц 37

IKOS OCEANIA CLUB & SPA 5*

од 127€

Положба: во близина на Неа Модања, 60 км од Солун - Касандра Сместување: 298 соби, свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, ... Повеќе

index

Danai Beach Resort & Villas 5* Nikiti

од 206€
BB

Попуст за рана резервација   -15 % до 28.02.2018 Попуст за рана резервација  -10 % до 31.03.2018 www.dbr.gr Положба : 4км од Никити, на плажа.  ... Повеќе

12

Athena Pallas Village 5*

од 49€
HB

Попуст за рана резервација - 20% до 31.03  за престој од 10.04 - 15.06.2018 Попуст за рана резервација - 15% до 31.03 за престој од 16.06 - ... Повеќе

тео 27

Teophano Imperial Palace 5* Kalithea

од 45€
HB

-15%   за резервации до  31.03.2018 www.g-hotels.gr Елегантен хотел со 5 ѕвезди дел од комплексот на хотели G-HOTELS. Нуди врвна услуга и ... Повеќе

сани 3

Sani Beach Club & Spa 5*

од 100€
HB

-20% за резервации до 31.01.2018 ( за престој од 18.04-25.05 и 27.09-27.10) -10% за резервации до 31.01.2018 ( за престој од 26.05-29.06 и 03.09-20.09) -5% за ... Повеќе

40

Sani Beach & Spa 5*

од 89€
HB

www.sani-beach-club.gr Луксузен хотел во комплексот Sani Resort. Спектакуларен поглед на планината Олимп, убава приватна песочна плажа ... Повеќе

по 7

Porto Sani Village 5* Sani

од 137€
BB

- 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ  ДО 31.1.2018  www.portosanivillage.gr Луксузниот хотел се состои од комлекс на двоспратни згради. Нуди целосна ... Повеќе

ист 5

Istion Club 5* N. Potidea

од 47€
HB / UAI

www.istionclub.gr Локација – Хотелот се наоѓа на плажа во Потидеа, 55 км од Солун и 4 км од Неа. Капацитети – Ресторан за кафе, 2 ... Повеќе