Апартмани

ГРЦИЈА со своите прекрасни, рајски острови, полуострови и приморски градчиња е секако дестинација која е на прво место по посетеност од нашите граѓани. Нашата понуда за ЛЕТО 2016, овој пат е збогатена со голем број на апартмани лоцирани во најатрактивните летувалишта во Грција, сите на одлична локација и по најповолни цени

Забелешка : Цените кои се наведени во табелите, се информативни и можат во секој момент, без најава да бидат променети.

vila-panajota-sarti-4757-560x460

Vila Panagiota-Sarti

од 59€

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и ... Повеќе

p7.jpg_orig-560x460

Vila Kofos Limin-Porto Koufo

од 59€

Вила Кофос Лимин се наоѓа во Порто Куфо, на 100метри од плажа. Идеална локација за оние кој сакаат мирен одмор, и без ... Повеќе

armirikigarden3-560x416

Vila Armiriki-Vrasna

од 59€

Врасна е туристичко место кое се наоѓа на само 80 километри од Солун во заливот “Strimonikos“. Ова место е едно од најпопуларните ... Повеќе

1-1-560x450

Vila Teo-Ipsos/Krf

од 49€

Островот Крф е еден од најубавите острови, лоциран на најсеверниот дел на Јонскиот архипелаг и е втор по големина остров во ... Повеќе

Vila-Stathis-Ipsos-Krf-4-560x450

Vila Statis-Ipsos /Krf

од 59€

Островот Крф е еден од најубавите острови, лоциран на најсеверниот дел на Јонскиот архипелаг и е втор по големина остров во ... Повеќе

Matias10_m

Parga / Villa Mathias

од 140€

Објектот Mathias е двокатна зграда со повеќе студија, наменета исклучиво за туристичко престојување во Парга. Нејзината ... Повеќе

IMG_20170627_194658

Vrachos Villa Argo

од 108€

Вилата Арго е објект, лоциран на првата линија куќи изградени долж шеталиштето покрај долгата плажа во Врахос. ... Повеќе

IMG_20170627_194658

Vasiliki/Villa Athina

од 74€

... Повеќе

b_DSC_0320

Potos/Villa Noulas

од 136€

Villa Noulas се наоѓа во мирниот дел од туристичкото место Потос. Навидум скромна по својата надворешност, оваа куќа за сместување ... Повеќе

b_DSC_0113

Leptokaria/Villa Dima

од 100€

Студијата Dima се наоѓаат на високо приземје од истоимениот објект во Лептокарија, лоциран на само триесетина местри од ... Повеќе