Апартмани

ГРЦИЈА со своите прекрасни, рајски острови, полуострови и приморски градчиња е секако дестинација која е на прво место по посетеност од нашите граѓани. Нашата понуда за ЛЕТО 2016, овој пат е збогатена со голем број на апартмани лоцирани во најатрактивните летувалишта во Грција, сите на одлична локација и по најповолни цени

Забелешка : Цените кои се наведени во табелите, се информативни и можат во секој момент, без најава да бидат променети.

Matias10_m

Parga / Villa Mathias

од 91€

Објектот Mathias е двокатна зграда со повеќе студија, наменета исклучиво за туристичко престојување во Парга. Нејзината ... Повеќе

IMG_20170627_194658

Vrachos Villa Argo

од 101€

Вилата Арго е објект, лоциран на првата линија куќи изградени долж шеталиштето покрај долгата плажа во Врахос. ... Повеќе

IMG_20170627_194658

Vasiliki/Villa Athina

од 84€

... Повеќе

b_DSC_0113

Leptokaria/Villa Dima

од 109€

Студијата Dima се наоѓаат на високо приземје од истоимениот објект во Лептокарија, лоциран на само триесетина местри од ... Повеќе

IMG_20180111_100836

Polichrono/Villa Asimenia

од 117€

olihrono, сосема оправдано го носи епитетот за еден од трите бисери на Касандра. Ова место е познато од дамнешни времиња, при што ... Повеќе

Villa FILOXENIA, Vrahos (1)_m

VRAHOS / VILLA PHILOXENIA

од 86€
RO

Едно од најпопуларните летувалишта на јонскиот брег, кое во последните години доживува вистинска експанзија на ... Повеќе

Villa VELISSARIOS, Vrahos (1)_m (1)

VRAHOS / VILLA VELISSARIOS

од 77€
RO

Едно од најпопуларните летувалишта на јонскиот брег, кое во последните години доживува вистинска експанзија на ... Повеќе

b_DSC_0072

SIVOTA / VILLA LONG SUMMER

од 120€
RO

За Sivota може да се каже, дека претставува една од ретките а сеуште ненарушени природни убавини на Грција. Како мало село ... Повеќе

Argiro01_m

Agios Nikitas / Villa Argiro

од 98€

Agios Nikitas е едно од најпознатите места на островот Лефкада. Изградено во близина на прекрасната плажа, ова некогашно рибарско ... Повеќе

Lefkada Nidri RIGAS (2)_m

Nydri / Villa Rigas

од 93€

Неговата местоположба и севкупна понуда беа неговите адути за нашиот избор. Nidri е прекрасна фотографија на природата. Поглед ... Повеќе