Хотели НАША ПРЕПОРАКА

Следува наш избор на хотели во Грција кои ги имаме во сопствен закуп. Одберете го Вашиот хотел по најниски можни цени а за РЕЗЕРВАЦИЈА ЗАКЛУЧНО СО 30 април, Ви следува попуст на одбраниот пакет. ПОБРЗАЈТЕ

23059251_m

EGLI HOTEL 3*, Loutraki

од 120€
BB / HB

www.hotel-egli.gr ... Повеќе

1_m

ACHILLION HOTEL 4*, Loutraki

од 182€
BB / HB

www.achillion-hotel.gr Положба:  се наоѓа во ЛутракиСместување: 52 соби, двокреветни и еднокреветни со поглед на планина и море. Собите ... Повеќе

poseidon-0629-20160324-130027

POSEIDON RESORT 4*/ 5*, Loutraki

од 324€
HB

Положба:  се наоѓа во ЛутракиСместување: 320 луксузни соби, супериор бунгалови, вили и свитови. Собите се опремени со тоалет, ... Повеќе

6

Sithonia Mare 3*, Gerakini

од 103€

-15% Попуст за резервации до 31.03.2017  Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики.  На почетокот на вториот ... Повеќе

11

Hotel Ralitsa 2**, Limenaria, Thassos

од 95€
HB

 -18% Попуст за резервации до 31.03.2017  Limenaria е втор по големина град на островот Тасос. Позната и како најголемо туристичко место ... Повеќе

1962592_961451423871735_5199318682558758435_n

Koviou Holiday Village 3*, Nikiti, Sithonia

од 139€
HB+

 Nikiti е туристичко место кое се наоѓа на вториот крак од полуостровот Халкидики наречен Ситониа. Близината на морето ... Повеќе

golden-beach-hotel

Golden Beach 3*, Metamorphosis, Sithonia

од 135€
AI Light

 -10% за резервации до 31.03.2017 Metamorfosi е мало место со околу петстотини жители, кое се наоѓа на западниот дел од полуостровот ... Повеќе

HR 11

Halkidiki Royal 3*, Fourka, Kassandra

од 139€
HB

-15% Попуст за резервации до 31.03.2017  Веројатно за најголемиот број од туристите на Халкидики кои се прошетале долж двете страни ... Повеќе

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paradise Hotel 3*, Kriopigi

од 111€
HB

-15% Попуст за резервации до 31.03.2017  Kriopigi се наоѓа на првиот крак од полуостровот Халкидики (Касандра), на околу 90 км ... Повеќе

olympic 11

Hotel OLYMPIC BIBIS * *, Метаморфози

од 135€
HB

- 18% за резервации до 31.03.2017Локација: Грција / Халкидики / Ситонија / МетаморфозиХотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен ... Повеќе