ХОТЕЛИ

is (1)

Hoteli Vis 3*, Komodor 3*, Splendid 3*, Uvala 4*, Dubrovnik

од 38€
HB

www.dubrovnikhotels.travel Хотелот Вис  се наоѓа во заливот Лапад,на околу 10 минути со автомобил од стариот центар на градот ... Повеќе

lero 12

Lero 4*, Dubrovnik

од 53€
HB

http://www.hotel-lero.hr Хотелот се наоѓа на 5 минути пешачење од плажата и на 20 минути пешачење од живописниот  Стар град  на ... Повеќе

11708806

Pastura 4*, Brac

од 43€
HB

www.hotelpastura.hr Хотелот е идеално позициониран во мирниот дел од   местото  Postira, на кратко растојание од Сплитска и Супетар. Се ... Повеќе

41990758

Bluesun Hotel El Aphusa 4*, Bol

од 42€
HB

Се наоѓа на 50 метри од морето и на неколку минути пешачење од популарната плажа Златни Рат и градот Бол. Во својата содржина ... Повеќе

HI349670330

Bluesun Hotel Borak ****Bol

од 44€

www.bluesunhotels.com Хотелот се  наоѓа на Бол,на сопствена плажа.Има фитнес-центар, базен,  тениски игралишта и бесплатен ... Повеќе

all-inclusive-resort-bonaca-brac-636088576175445915-1_570_320

Bluesan Hotel Bonaca*** – Bol

од 45€

www.hotelbonacabol.com. Комплексот се наоѓа на 150 метри од морето ,на островот бол..Идеален избор за одмор на семејства со деца Комплекс ... Повеќе

naslovna

Vila Maria app.-Postira,Brac

од 46€

www.hotelvrilo.hr   На половина пат   помеѓу Postira и Supetar   се наоѓа.Вила Марија Во  реновирана стара зграда,со посебен амбиент  се ... Повеќе

50263143

Belvedere Apartments *** Trogir

www.vranjica-belvedere.hr Апартманите  се наоѓаат на  8 минути пешачење од плажата Vranjica, во едно мало туристичко село Seget ... Повеќе