Uncategorized

00-moscow-new-year-06-23-123-14

Москва & Санкт Петербург Нова Година 2020

од 788€

Дочек  на Новата Година во МОСКВА & СТ.ПЕТЕРБУРГ 28.12.-04.01.2020 8 дена – 7 ноќи со лет од/до Белград ... Повеќе

exotic-Moscow-is-a-city-of-legends-pp

Санкт Петербург & Москва -Нова Година 2020

од 795€
BB

   Санкт Петерсбург &    Москва   -Нова Година 2020      28.12-05.01.2020       9 дена/8 ноќевања ... Повеќе

sun 5

Sunrise Grand Select Crystal Bay 5*

од 599€
AI

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  31. 05. 2019 Изграден на брегот на Црвеното Море, на самиот раб на заштитената лагуна во Хургада, ... Повеќе

India

Индија-Велигден/1 Мај

од 895€
HB

                  ИНДИЈА  ДЕЛХИ - АГРА-ЏАЈПУР-МУМБАИ  10дена / 8 ноќевања/авион (27.04-06.05.2019) Подгответе се да ја откриете ... Повеќе

hit--moskva-nova-godina-2018-478

Москва -6 дена Нова Година

од 495€
BB

          Москва  6 дена/4 ноќи           29.12–03.01.2019              Лет од Белград                ... Повеќе

KUI

DIAS **

од 145€
BB

Локација: хотелот се наоѓа во центарот на КушадасиСместувачки капацитети: сите соби имаат сопствен тоалет, тв и ... Повеќе

a0ea3829-cb79-4605-b52b-177b364c2ce1

КРФ

... Повеќе

Ценовник (јуни)

  ЦЕНОВНИК ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ   АНТАЛИЈА СО ЧАРТЕР ЛЕТ ОД СКОПЈЕ   ЛЕТО  2018 ... Повеќе

62829204

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT*****Kushadasi

од 59€

... Повеќе

32251617

KUSTUR CLUB HOLIDAY VILLAGE *****Kushadasi

од 46€

Положба: над приватна плажа, 4км од КушадасиСместување: 450 соби (свити, фамилијарни, супериор) опремени со балкон, сателитска ... Повеќе