Uncategorized

43452012

AQUA FANTASY *****Kushadasi

од 66€

ба: на плажа, во зелено опкружување, реновиран во 2008/2010г. Сместување: 201 соби (стандардни, супериор, фамилијарни) опремени со ... Повеќе

1

Costa VICTORIA

од 199€

    Costa VICTORIA 07 ноќевања / 08 денаИталија, Балеари, Шпанија , Франција Тргнување  од Савона на 15.Април / 2018   ... Повеќе

Matias10_m

Parga / Villa Mathias

од 91€

Објектот Mathias е двокатна зграда со повеќе студија, наменета исклучиво за туристичко престојување во Парга. Нејзината ... Повеќе

IMG_20180111_100836

Polichrono/Villa Asimenia

од 117€

olihrono, сосема оправдано го носи епитетот за еден од трите бисери на Касандра. Ова место е познато од дамнешни времиња, при што ... Повеќе

25073101

Sueno Hotels Golf Belek 5*

од 479€
Deluxe AI

SUENO HOTELS GOLF BELEK Положба :Хотелот се наоѓа во областа Белек, 30км од аеродромот во Анталија.  Сместување:Вкупен број на соби 174. ... Повеќе

ZEMLJA_22042013_shutter625 (1)

Патот околу светот за 36 дена

од 6780€

  Доха(Катар),Сиднеј(Австралија) ,Пиктон и Велингтон(Нов Зеланд),преминување на меѓународната датумска граница, Тахити и Бора ... Повеќе

b_12209120

FINLANDIA 4*

од 24€

Локација: Хотел  се наоѓа  во мирниот дел на Пампорово,одалечен на околу  800 м од ски стазите .Од хотелот има превоз со мини ... Повеќе

22773476

Hotel Orpheus 4*

од 25€

Локација:  Одлично лоциран хотел на само 100 м од ски стазите и 150 м од центарот Капацитет:Сите соби имаат купатило -туш,фен, SAT ... Повеќе

b_60836570

Hotel Orlovets 5*

од 29€

Локација  : Новоизграден хотел кој  им нуди на гостите удобно сместување и се наоѓа во центарот на Пампорово.Одалечен е на 800м ... Повеќе

rome

Вечниот Рим

од 439€

                                                                                                         26.04-29.04.2019   Сите патишта водат во РИМ... ... Повеќе