Uncategorized

prague_tout

Велигден во Прага

од 219€
BB

* * * П Р О Д А Д Е Н О * * *   14.04.2017 – 16.04.2017  3 дена / 2 ноќевања Во срцето на Европа се наоѓа град кој по својата величенственост и ... Повеќе

NG VENICE

ВЕНЕЦИЈА Верона, Лаго ди Гарда, Фиренца

од 159€
BB

За романтичарите Венеција е остварување на сонот. Позната и како “Огледало на душата“, “Кралица на Јадранот“, “Градот на ... Повеќе

11784_L

АРГЕНТИНА И БРАЗИЛ

од 2290€

Аргентина и БразилБуенос Аирес и Рио де Жанеиро (карневалот)16.02-26.02.2020 11 дена - 08 ноќевање / авион ... Повеќе

veligden naslovna111

Велигден на Егејско Море – хотелско сместување

... Поминете ги Велигденските празници на Егејско Море, во некој од хотелите на Халкидики - Грција... Цените важат за ... Повеќе

nica_630

АЗУРЕН БРЕГ И ИТАЛИЈА

од 285€

Термин : 04.06-  ... Повеќе

0_L

KРСТАРЕЊЕ ПО ДУНАВ

од 299€
FB

28.04.2016 8 дена/7 ноќевања ВИЕНА-БРАТИСЛАВА-БУДИМПЕШТА-МОХАЧ-ПЕЧУЈ-НОВИ САД-БЕЛГРАД DER KLEINE PRINZ -Дунавски брод  од категоризација ... Повеќе

5knhrpy

ИТАЛИЈА & ШВАЈЦАРИЈА

од 275€

... Повеќе

1298431971

БУДИМПЕШТА – ПРАГА – МИНХЕН – САЛЗБУРГ

од 245€

... Повеќе

АТИНА

од 119€

Додека за многумина Грција ја крие мистиката на митологијата проткаена во сета нејзина историја, нејзиниот главен град ... Повеќе

DXB 1

ДУБАИ – Велигден

од 529€
BB

ДУБАИ - Приказна од Арапските Ноќи 27.04.2019 – 02.05.2019  / 5 ноќи / 6 денаКосмополитски дух, насмеани лица, взаемно почитување, висок ... Повеќе