Uncategorized

Budapest-Hungary-Top-Quality-Wallpaper

Будимпешта – 01.Maj

од 109€
BB

      30 АПРИЛ 2015 – 03 MAJ 2015 (2 ноќи/ 4 дена/ автобус)БУДИМПЕШТА - "Кралица на Дунав", град со многубројни термални бањи и бивша ... Повеќе

Special_Offer1

Пакет аранжман во хотел 4* – Банско

од 219€
HB

Искористете ги промотивните пакет цени за резервации направени  до 31.11.2014 и уживајте во Вашето зимување во период до 27.12.2014  и ... Повеќе

Special_Offer1

Пакет аранжман во хотел 3* – Банско

од 162€
BB

Искористете ги промотивните пакет цени за резервации направени до 31.11.2014 и уживајте во Вашето зимување во период до 27.12.2014 и од ... Повеќе

fa705

Букурешт – 01.Maj

од 115€
BB

      4 дена / 2ноќи / автобусБукурешт е културна, идустриска и финансиска престолнина на Романија, лоциран на југоистокот на ... Повеќе

olympic-11-300x240

Промо викенд (05.06 – 08.06) Hotel OLYMPIC BIBIS 2*, Ситонија, Халкидики

од 49€
HB

... Повеќе

MATINA-17-300x240

Промо викенд (05.06 – 08.06) PORTO MATINA 2**, Ситонија, Халкидики

од 49€
HB

... Повеќе

tropical-9-300x240

Промо викенд (05.06 – 08.06) Tropical Hotel 3*, Ханиоти,

од 59€
HB

... Повеќе

ilios-hotel-gr_9631613_500-300x240

Промо викенд (05.06 – 08.06) Hotel Ilios 3* – Криопиги

од 49€
HB

... Повеќе

JUSTINIANO PARK CONTI SPO-page-01

Justiniano Park Conti 5*/ Фамилијарен пакет

од 1799€
AI

... Повеќе

falkensteiner-sonnenalpe

Falkensteiner Hotel SONNENALPE 4*

од 99€
HB

Локација: Фамилијарен хотел лоциран на самото скијалиште на 1.500м н/в Содржини: Ресторан, винарија, базен, Спа центар (турска ... Повеќе