Велигден 2018

5,

Бангкок + Патаја, Велигден

од 595€
BB

Бангкок + Патаја 04. Апр –16. Апр / 13 дена, 10 ноќи THAILAND - Наследството на старата мудрост, верувањата и уметничките вештини, ... Повеќе

BKK 8

Бангкок+Ко Чанг

од 1095€
BB

Бангкок + Ко Чанг 04. Апр –16. Апр / 13 дена, 10 ноќи THAILAND - Наследството на старата мудрост, верувањата и уметничките вештини, ... Повеќе

tirta-gangga-27291

Бали

од 645€
BB

 01. Април– 13.  Април 201813 дена / 10 ноќи Бали – Рајскиот остров на боговите. Сместен во југоисточна Азија, на екваторијалниот ... Повеќе

israel

Израел

од 849€
HB

ВЕЛИГДЕН во Светата Земја ИЗРАЕЛ 06. Април -  13 Април 2018 (7 ноќевања / 8 дена) Реализирајте го сонот со посета на земјата ветена од ... Повеќе

1

Северен Кипар

од 395€

06.04.2018 – 10.04.2018 ( 5 дена / 4 ноќи / авион) Кипар е островска држава која се наоѓа на источниот дел од Средоземно море, во ... Повеќе

rome

Вечниот Рим

од 435€

Сите патишта водат во РИМ... И навистина е така. Овој град секојдневно го чувствува тоа. Mилионите туристи кои постојано го ... Повеќе

la-sagrada-familia-barcelona

Барселона – Коста Брава – Салвадор Дали

од 399€

КОСТА БРАВА - БАРСЕЛОНА – Салвадор Дали за ВЕЛИГДЕН06.04 – 09.04.2018  - Директен лет од Скопје  ( 4 дена / 3 ноќевања со појадок и ... Повеќе

Valletta

Малта

од 425€
BB

Малта - медениот остров  на Малтешките Витези Посетете ја Малта, заплисната од Априлското сонце и азурните води на ... Повеќе

paris 1

Париз

од 445€
BB

  06.04.2018 – 09.04.2018 / 4 дена / 3 ноќи / авион Распослан на брегот на реката Сена, која го дели на два дела, овој преубав град, познат ... Повеќе