Велигден 2019

nm 17

Хургада и Крстарење по Нил

од 695€
AI/FB

Велигденски одмор во Хургада со Првомајско крстарење по Нил Хургада – Асуан – Комомбо – Едфу - Луксор 25.04. –  03.05. 2019   9 дена ... Повеќе

israel

Израел Велигден

од 979€
HB

ВЕЛИГДЕН во Светата Земја ИЗРАЕЛ24. Април -  01. Мај 2019 (6 ноќевања / 8 дена) Реализирајте го сонот со посета на земјата ветена од ... Повеќе

phuket-11

ПУКЕТ Велигден 2019

од 889€
BB

TАЈЛАНД ВЕЛИГДЕН, ПРВИ МАЈ И ОДМОР НА ОСТРОВОТ ПУКЕТ  11 дена / 9 ноќевања22.04.2019  Тајланд е земја која се наоѓа зад волшебното ... Повеќе

NG VENICE

ВЕНЕЦИЈА Верона, Лаго ди Гарда, Фиренца

од 159€
BB

За романтичарите Венеција е остварување на сонот. Позната и како “Огледало на душата“, “Кралица на Јадранот“, “Градот на ... Повеќе

Valletta

Малта Велигден

од 329€
BB

Малта - медениот остров  на Малтешките Витези Посетете ја Малта, заплисната од Априлското сонце и азурните води на ... Повеќе

DXB 1

ДУБАИ – Велигден

од 529€
BB

ДУБАИ - Приказна од Арапските Ноќи 27.04.2019 – 02.05.2019  / 5 ноќи / 6 денаКосмополитски дух, насмеани лица, взаемно почитување, висок ... Повеќе