Coral Strand Smart Choice Hotel 3*

корал 8

www.coralstrand.com

Положба: Директно на плажа во заливот Beau Vallon, окулу 5км. од главниот град Викторија а 15 км. од аеродром.
Содржини: весела атмосфера, 3 ресторани, барови, базен, детски базен, лежалки и чадори, пешкири на базен / плажа, интернет со доплата.
Услуга: Шведска маса за појадок а при резервација на Пола пансион следува и Шведска маса за вечера.
Соби: Има вкупно 130 соби од различни типови
Стандард: 22м2 (13), купатило со када/туш, фен ТВ ( на барање)радио, телефон, клима, интернет со доплата, фрижидер (на барање), сеф, балкон или тераса.
Супериор: 42м2 (11), Има посебен простор за дневен боравок, ТВ и апарат за кафе/чај.
Спорт: Бесплатно кајак а со доплоата: jet ski.

Галерија

Ценовник

Coral Strand Smart
Choice Hotel 3*
Mahe Island, Seychelles

Време на престој

01.11 – 23.12.2017
09.01 – 25.03.2018
09.04 – 11.06.2018
19.06 – 15.07.2018
01.09 – 30.09.2018

Услуги

BB

Ноќевања

9

Цена по лице во двокреветна соба ( STD Mountain view )

1.295 €

За резервации до 45 дена пред поаѓање – 80 EUR ПОПУСТ

Забелешки