Промотивни цени за Дубаи

Dubai1

ДУБАИ – Приказна од Арапските Ноќи
Космополитски дух, насмеани лица, взаемно почитување, висок животен стандард, фасцинантна архитектура, возбудливи авантури….

ТОА Е ДУБАИ – СОВРЕМЕНОТО ЧУДО НА ДЕНЕШНИЦАТА.

Галерија

Ценовник

ДУБАИ  – МАЈ 2018 (Промотивни цени)
авион + сместување + трансфери

ХОТЕЛ – Ноќевање со Појадок (BB)

Ноќевања
(поаѓање во ден)

4 ноќи
(четврток)

5 ноќи
(пон/саб)

7 ноќи
(пон/чет/саб)

9 ноќи
(чет/саб)

Забелешки

Локација

Пакет Цена по лице (еур) во 1/2 соба

IBIS AL BARSHA 3*

Al Barsha

369

389

429

469

 

ADMIRAL PLAZA HOTEL 3*

Bur Dubai

374

394

439

479

 

NOVOTEL HOTEL 4*

Al Barsha

419

454

518

583

 

BYBLOS HOTEL 4*

Al Barsha

439

474

548

622

Цена валидна за престој после 10.05

CORAL DUBAI AL BARSHA 5* (AURIS)

Al Barsha

444

479

558

632

 

HYATT REGENCY Dubai Creek Heights 5*

Dubai Creek

454

493

573

657

 

MARINA VIEW HOTEL APARTMENTS

Dubai Marina

434

469

538

612

 

MENA PPLAZA HOTEL 4*

Al Barsha

404

429

488

543

 

CONRAD DUBAI  5*

Sheikh Zayed Road

488

538

637

736

Цена валидна за престој од 15.05 (пред тоа доплата од 12 еур по лице од ноќ)

HILTON DUBAI JUMEIRAH BEACH  5*

Jumeirah Beach

668

765

949

1134

Цена валидна за престој од 15.05 / upgrade на ПОЛУ ПАНСИОН

MOVENPICK HOTEL JUMEIRAH BEACH 5*

Jumeirah Beach

548

607

726

841

 

SOFITEL Dubai The Palm Resort & Spa 5*

The Palm

702

784

969

1163

Цена валидна за престој од 15.05 (пред тоа доплата од 25 еур по лице од ноќ)

RIXOS THE PALM DUBAI 5*

The Palm

726

833

1027

1231

upgrade на ПОЛУ ПАНСИОН

ATLANTIS THE PALM DUBAI 5*

The Palm

896

1029

1314

1590

Цена валидна за престој од 13.05 / upgrade на ПОЛУ ПАНСИОН

Забелешки