Emerald Hideway Of Nungwi Resort & SPA 5*, Nungwi

еме 15

“Hideaway of Nungwi е горд што е единствениот хотел од Занзибар кој е член на Leading Hotels of the World, најсофистицираната колекција на независни и единствени луксузни хотели ширум светот,

Hideaway of Nungwi Resort & Spa Ве поканува кон својата волшебна врата каде со само чекор низ прагот и ќе откриете исклучителен тропски Рај. Пространите градини со прекрасни егзотични цветови, се навалуваат нежно до белите, ситникако прашина песоци на плажата Нунгви, покриени со блескаво сините топли води на океанот.
еме 4

 

Галерија

Ценовник

АВИО БИЛЕТ + 1 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ДОХА + 9 НОЌЕВАЊА СО AI ( СЕ ВКЛУЧЕНО ) + СИТЕ ТРАНСФЕРИ 

 

Emerald Hideway Of Nungwi Resort & SPA 5*

УСЛУГА

 DO 20. 12. 2017

Цена по лице во Luxury Junior Suite

AI

1.795 €

Цена по лице во Prestige Junior Suite

AI

1.945 €

Редукција до Пола пансион – 180ЕУР

*Цените се валидни за резервации заклучно со 31. Октомври

* Цените се во евра, плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки