Koviou Holiday Village 3*, Nikiti, Sithonia

1962592_961451423871735_5199318682558758435_n

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

Gallery

Prices

KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3*, Sithonia              
услуга Месец MAJ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
Nikiti   термин 19 26 2 9 16 23 30 7 14 21 28 4 11 18 25 1 8 15 22
По лице за 7 Ноќевања HB DBL (2+2 / 3+1) / 199
159
229 269 299 329 349 389 419 449 449 449 449 429 359 299 239 199 169
DUPLEX (2+2) / 219
175
249 289 319 349 379 429 459 499 499 499 499 449 389 339 269 219 189
1 и 2 дете 0-11,99 год. -100%  /  3 и 4 возрасен 12+ год. -50%
Максимален капацитет на стандардна соба е 3возрасни + 1дете, односно 4 возрасни во DUPLEX соба 
*** РАН БУКИНГ: 10% ПОПУСТ за резервации // +5% ПОПУСТ  ЗА КОМПЛЕТНИ УПЛАТИ !!!
 
  • Цените се однесуваат за сместување по лице, во соба според табелата и за минимум престој од 7 ноќевања и услуга – полупансион + (појадок и вечера со пијалок).
  • Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

 

 

 

Travel Program

Notes