Romantic Getaway

Romancecover

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

Gallery

Prices

РОМАНТИЧНО БЕГСТВО ВО АУРОРА РЕСОРТ & СПА
ЦЕНА ЗА 2 ЛИЦА

3 дена / 2 ноќевања со појадок и вечера + Спа

 Тип на соба

Цена на Пакет (Недела – Петок)

Викенд Цена на Пакет (Петок-Недела)

Делукс/Џуниор Свит 

190 €

225 €

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

  • 2 ноќевања во џуниор свит на полу пансион за две лица
  • 1 шише вино во соба
  • 1 РОМАНТИЧНА вечера
  • бесплатно користење на СПА содржини 1 час дневно за двајца
  • 1 масажа по избор 30 минути

Notes