Москва Нова Година 2018

is1-300x217

** СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА **

            Москва  Нова Година 2018

     31.12- 04.01.2018

Галерија

Ценовник

 МОСКВА 

 

31.12-04.01.2018

4 НОЌЕВАЊA СО ПОЈАДОК

 

BEST WESTERN PLUS VEGA HOTEL4* &  HOTEL MOSKVA 4*

 

Цена по лице во 1/2 соба на база ноќевање со појадок

465 € / 28.830,мкд

Цена за деца 2-11,99 со 2 возрасни
(на дополнителен кревет)

420€ / 26.040 мкд

Доплата за 1/1 (еднокреветна соба)

95 € / 5.890 мкд

за 3то возрасно лице не следува попуст!

Програма на патување

Забелешки