Фамилијарен Викенд Пакет

family-holiday1

3 дена / 2 ноќевања во Делукс или Џуниор Свит соба на Проширен Пола Пансион (појадок, лесен ручек, вечера) и користење на   Спа ( Освен џакузи и масажи ).

Цените се за сместување на 2 возрасни лица и 2 деца под 12г

 

Галерија

Ценовник

Фамилијарен Викенд Пакет (Валидност: Петок – Недела)

3 дена / 2 ноќевања во Џуниор Суит или Делукс соба + Проширен Пола Пансион

 Тип на соба

Цена на пакет

Доплата за дополнително ноќевање

Џуниор Суит / Делукс 

229 €

89 € / соба на ден

*Доплата за сместување на 3то возрасно лице во соба: 75 ЕУР

2 ноќевања во делукс или џуниор свит, ПРОШИРЕН ПОЛА ПАНСИОН – појадок + лесен ручек ( Салата / Супа / Пица / Пастрмајлија / Шпагети / Пита или слично ) + Вечера//сместување: макс 2 деца до 12 години со 2 возрасни

*валидност: петок – недела

*цена за дополнително ноќевање: 105 € од ден по соба

*доплата за трето возрасно лице во соба (12+ год) – 75 € (макс 3 возрасни + 1 дете)

 

Забелешки