Gran Hotel Flamingo 4*, Lloret De Mar

38187453

Локација:
Хотелот се наоѓа во срцето на Лорет Де Мар на 150 м до најблиската плажа и многу блиску до голем број на ресторани, барови и продавници во самиот центар на гратчето. 
Опис:
Хотелот располага со голем надворешен базен, бар на базенот како и тераса за сончање опремена со лежалки, бар, солариум,  спортска сала и ресторан во кои се нуди голем избор на интернационална храна, John Thomas ресторан специјализиран за хамбургери и хот дог, дел за здрава храна, бесплатен Wi – Fi, маркет и паркинг.
Сместување:
Собите се модерно и комфорно опремени со балкон, клима уред, сателитска ТВ, мини фрижидер, телефон, бања, фен за коса и бесплатен WI-FI.

Плажа:150м
Услуга:Пола Пансион ( Појадок и вечера )

http://www.granhotelflamingo.com/lang-en/

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

GRAN HOTEL FLAMINGO 4*
Lloret De Mar
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Ноќевање со Појадок (BB) ДЕНОВИ 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 539 759 649 879 699 709 779 779 819 629 669
(2+2 / 3+1) 1 & 2 дете 2-12,99 458 643 557 743 607 615 663 663 700 536 574
  3 возрасен 479 659 569 759 609 619 669 669 709 549 589
ПОЛУ ПАНСИОН (НB) ДЕНОВИ 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 589 839 709 959 759 769 829 829 899 679 749
(2+2 / 3+1) 1 & 2 дете 2-12,99 501 704 600 804 649 657 706 706 760 579 635
  3 возрасен 529 719 619 819 649 659 709 709 769 589 649
Можност за сместување на база Полн Пансион (FB) со доплата. Повеќе информации во агенција

Програма на патување

Забелешки