Grand Mirage Resort 5*Benoa-Nusa Dua

мир 7

www.grandmirage.com
Лоциран на јужниот дел на Бали, Tanjung Benoa – Nusa Dua, Grand Mirage Resort Бали е благословен со хипнотизирачки поглед кон Индискиот Океан. Ова туристичко место е 25 минути од Меѓународниот аеродром на Бали. Со својата беспрекорена, приватна плажа, овој Ресорт со 5* нуди прекрасно искуство за поминување на слободното време во природен луксуз.
Хотелот располага со импресивни соби и апартмани, 301 на број, сите опремени со уметнички мебел, а со својата архитектура артикулира со идентитетот на островот на Боговите. Сектакуларниот поглед кон градината или Индискиот океан од балконите на хотелот пружаат ненадминато чуство на ведрина и расположение

 MIRAGHE 8

 

Галерија

Ценовник

Grand Mirage 5*
Benoa – Nusa Dua
STD

Време на престој

 

ДО 30.06.2018

Услуги

 BB  BB

 BB

Ноќевања

7

10

12

Цена по лице во двокреветна соба

1.119 €

1.164

1.389 €

Цената не важи за период од 24.12 – 05.01.2018

Програма на патување

Забелешки