H Top Caleta Palace 4*, Platja D’Aro

001 CP (03)

H Тоp Caleta Palace е 4-ѕвезден, крајбрежен хотел кој гледа на една од најубавите плажи на Коста Брава, Platja d’Aro, што го прави совршен за незаборавен, фамилијарен одмор на славното Медитеранско сонце.

Гостите на овој прекрасен хотел, можат да уживаат во свежината на отворениот хотелски базен додека децата си играат на детското игралиште, или едноставно да ги впиваат сончевите зраци во бујната, зелена градина или релаксирачки на собната тераса.

Вечерата може да се конзумира на прекрасната плажа, во фантастичниот бич бар каде се служи скара, вкусно грилована paella, свежо месо и риба. Гостите на H Топ Caleta Palace може да одлучат да вкусат од широкиот спектар на Медитерански јадења послужени на богатата Шведска маса во хотелскиот ресторан.

 Хотелот располага со повеќе видови на соби, сите  со тераси, комплетно опремени бањи со када или туш кабина и биде, ТВ, телефон, клима, сеф…

Услугата е на база на Полн Пансион.

Галерија

Програма на патување

Забелешки