H Top Cartago Nova 3*, Malgrat de Mar

hcartagonova141960w_29023516500_o

Локација:
Хотелот се наоѓа на поморскиот дел на шеталиштето во Malgrat de Mar меѓу областите на Calella и Blanes . Овој неверојатен хотел има одличен поглед кон морето или кон планините во зависност од која страна е собата од вашата резервација. Совршен за поединци, парови и семејства, бидејќи се наоѓа на само 25 метри од плажа и во околина на голем избор на барови, продавници и ресторани покрај море на самата променада на Малграт де Мар,  на 400м од центарот и железничката станица. Малграт де Мар е тивко место со традиционален и културен живот, многу зелени површнини и плажа долга 4,5 км. 
Опис:
Хотелот располага со ресторан кој нуди традиционална и меѓународна кујна, бар, отворена тераса покрај базенот, базен со дел за деца, пинг понг…
Сместување:
Сите соби се климатизирани,  имаат балкон, целосно опремена бања, телефон, ТВ, сеф со доплата.
Плажа: 25м
Услуга: FB+

http://www.htophotels.com/cartagonova/en/

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

H TOP CARTAGO NOVA 3* ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
Malgrat De Mar ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL возрасен 439 599 499 699 569 609 619 619 709 519 589
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 327 412 362 463 400 421 425 425 470 372 408
  3 и 4 возрасен 389 499 429 569 469 499 499 499 569 439 489

Програма на патување

Забелешки