H TOP Royal Sun 4*,Santa Susanna

royal 5

Четири звездениот H TOP Royal Sun Hotel се наоѓа на самата плажа, покрај шеталиштето во прекрасното, тивко туристичко место Santa Susanna на Costa Brava.
Овој модерен хотел, од кој се пружаат прекрасни глетки кон морската шир, поседува повеќе видови на соби , со исклучителен комфор и можност на разни видови на сместување ( Еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четирикреветни ).

Сите соби се комплетно опремени со бања, балкон со гарнитура за седење, греење, клима, телефон, ТВ, сеф ( со доплата ) и безжичен интернет исто така со доплата.

Хотелот нуди интернационална, Шведска маса за појадок, ручек и вечера а покрај ресторанот, поседува и снек бар.

За забава на гостите се грижи професионален, аниматорски тим кој обезбедува дневни и вечерни активности а од рекреативни содржини застапени се следните, Солариум, базен, базен на кров за возрасни и деца…

Услугата е  на база на Полн Пансион.

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

 H TOP ROYAL SUN 4*
Santa  Susanna
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 529 769 619 889 689 739 749 749 889 639 759
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 479 422 554 464 486 489 489 562 434 474
  2 дете 2-13,99 372 498 422 554 464 486 489 489 562 434 493
  3 и 4 возрасен 459 639 529 729 579 609 619 619 729 549 639

Програма на патување

Забелешки