Hotel LAGOMANDRA BEACH 4* (N. Marmaras)

images1

 

Попуст за рана резервација -15%  до 28.02.за престој во период 28.04-05.07 и 02.09-21.10

Попуст за рана резервација -10%  до 15.03.за престој во период 28.04-05.07 и 02.09-21.10

 

www.lagomandra.gr

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа.
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, ТВ сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности,  кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови.

Галерија

Ценовник

HOTEL LAGOMANDRA BEACH 4*

период

28.04-31.05

01.06-14.06

15.06-30.06

01.07-31.08

Макс. лица

  ПОПУСТИ

01.10-21.10

16.09-30.09

01.09-15.09

СОБА

услуга

Цена по лице за ноќевање (во евра)

Возр.+деца

1 дете 0-7

1 дете 2-13

2 дете 0-7

2 дете 2-13

3 возр.

4 возр.

DBL Superior

HB

38€

53

73

94

2+1

-100%

-100%

/

/

/

/

 DBL De Luxe

HB

40€

57

81€

104

2+1

-100%

-100%

/

/

23€

/

Family room

HB

43€

63€

87

107

2+2

-100%

-100%

-100%

/

23€

/

Juior Suite SV

HB

48

76€

103

130

2+2

-100%

-100%

/

-/

23€

/

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки