Hotel VILLAGE MARE 4* (Metamorfosis)

VM09_113

www.villagemare.gr

 

Попуст за рана уплата  од 15  %  до 31.12.2017

 

Положба : 1,5км од Метаморфози
Сместување: 67 двокреветни, 40 мезонети, 27 апартмани. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, телефон, мини бар. 
Услуга: 
се вклучено (all inclusive)
Содржини: ресторан, а ла карт таверна, лоби, паркинг, Тв сала, сеф, мини маркет, бар покрај базен
Плажа: песочна со ситни камчиња
Спорт и забава: 2 отворени базени, базен за деца, одбојка на плажа, столен тенис, билијард, мини клуб за деца, водени спортови…

Галерија

Ценовник

Hotel VILLAGE MARE 4*

период

18.05-31.05

01.06-16.06

17.06-04.07

05.07-29.07

30.07-28.08

 Макс. лица

 

01.10-16.10

25.09-30.09

10.09-24.09

29.08-09.09

  ПОПУСТИ

СОБА

услуга

 Цена по лице за ноќевање (во евра)

Возр.+деца

1 дете 0-2

1 дете 2-12

2 дете 0-2

2 дете 2-12

3 возр.

4 возр.

DBL

AI

45€

54€

73€

84€

90€

2+2

-100%

-100%

/

/

-30

/

Maisonette

AI

76€

104€

121€

139€

147€

2+3

-100%

-100%

-100%

-100%

-100%

-75%

Apartment

AI

71€

99€

117€

131€

141€

2+3

-100%

-100%

-100%

-100%

-70%

-70%

 5 возрасно лице во Appartment -70%

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки