Iberostar Laguna Azul 5*, Varadero

лагуна 7

ЦЕНИТЕ СЕ ВО ФАЗА НА АЖУРИРАЊЕ

Уживајте во одмор од вашите соништа во хотелот Iberostar Laguna Azul. Лоциран на привилегирана локација, со поглед кон прекрасната, бела песочна плажа на Варадеро, сите негови соби имаат балкон или тераса од кои ќе имате можност да му се восхитувате на морето или на бујната, тропска градина. Собите се опремени со ТВ, телефон, клима уред и мини бар, кој се обновува на секои 2 дена. Хотелот поседува 6 базени, како за возрасни така и 2 базени за деца. За оние кои сакаат да го поминуваат своето време покрај море, белата, песочна плажа е на само неколку чекори оддалеченост. Во понуда се голем број на водени спортови , како нуркање, сурфање на ветер и сл. Копнените спортови вклучуваат тенис, одбојка, кошарка, стрелаштво и фудбал на плажа.

Галерија

Ценовник

 Iberostar Laguna
Azul 5*
Varadero

 Време на престој

 11 ДЕНА / 10 НОЌИ 
 

 Услуги

 

Се вклучено

 

 Сезона на престој

03.01-
31.03.2017
01.04-08.04.2017 09.04-16.04.2017 17.04-30.04.2017 01.05-14.07.2017

 ЦЕНА по лице во 1/2 соба

 €  €      
 

Цените се во евра, а плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки