Kassandra Bay Village 3* Kriopigi

Kassandra Bay Village 006

Положба: се наоѓа 500м од центарот на Криопиги, 95км од Солунскиот аеродром.
Сместување: хотелот е на три ката и располага со 35 соби, од кои 11 апартмани и 24 дворекветни соби, опремени со централна клима, мини фрижидер, мини кујна.
Содржина: сеф, менувачница, бар покрај базенот, чадори за сонце и лежалки на базенот, паркинг, рецепција, ресторан, клима во сите простории на хотелот, бежичен интернет.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Плажа: 350 м од песочна плажа
Спорт и забава: игралиште, надворешен базен, базен за деца

Галерија

Ценовник

                                 

KASSANDRA BAY VILLAGE 3*
КАСАНДРА услуга Месец МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
КРИОПИГИ термин 20 27 3 10 17 24 1 8 15 22 29 5 12 19 26 2 9 16
По лице за 7 Ноќевања HB DBL(2+exb) 129 149 179 199 219 239 249 259 269 279 279 279 269 259 219 199 159 139
РАН БУКИНГ (до 30.04) 110 127 153 170 187 204 212 221 229 238 238 238 229 221 187 170 136 119
TRPL (2+1) 139 159 189 209 229 249 259 269 279 289 289 289 279 269 229 209 169 149
РАН БУКИНГ (до 30.04) 119 136 161 178 195 212 221 229 238 246 246 246 238 229 195 178 144 127
QDPL(2+2) 149 169 199 219 239 259 269 279 289 299 299 299 289 279 239 219 179 159
РАН БУКИНГ (до 30.04) 127 144 170 187 204 221 229 238 246 255 255 255 246 238 204 187 153 136
дете 0-3,99год -100% (без кревет) / дете 4-11,99год -60% попуст / 3 возрасен -30% попуст / 4 возрасен -50% попуст 
*** РАН БУКИНГ (до 30.04.2018): 15% ПОПУСТ !

Забелешки