Kassandra Mare 3* Nea Potidea

images 2

www.kassandramare.com

Положба: Хотелот се наоѓа во Неа Потидеа, покрај плажа
Сместување: двокреветни соби, опремени со клима, директен телефон, сателитска тв, радио, бања, фен, бањарки, влечки, мини бар и балкон.
Содржина: ресторан, бар, продавница, билјард. 
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Спорт и забава: базен, базен за деца, водни спортови.

Галерија

Ценовник

KASSANDRA MARE 3 * * *

период

27.04-31.05

01.06-30.06

01.07-31.07

01.08-20.08

21.08-31.08

Макс.лица

 ПОПУСТИ

25.09-15.10

01.09-24.09

1 дете 0-2

1 дете 2-12

2 дете 0-2

2 дете 2-12

3 возр.

СОБА

услуга

ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ВО ЕВРА

 

 

 

 

 

 

DBL Economy

HB

22,00

28,00

33,00

42,00

33,00

2+2

-100%

-100%

-100%

/

-30%

DBL

HB

29,00

35,00

40,00

49,00

40,00

2+2

-100%

-100%

-100%

-50%

-30%

SGL economy

HB

31,00

52,00

63,00

82,00

63,00

1+1

-100%

-100%

/

/

/

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки