Коста Брава со сопствен превоз за лето 2017

costa-brava

Поминете осум дена на брегот на Коста Брава Маресме по екстремно ниска цена и уживајте во пријатната клима, вкусната храна залиена со светски познатата Сангрија и прошетките во еден од најубавите градови на светот - БАРЦЕЛОНА.

Коста Брава - крајбрежен регион и популарна туристичка дестинација поради умерената клима и прекрасните плажи со кристално чиста вода и волшебен, ситен песок.

Додека еден дел од брегот на Коста Брава станал развиена туристичка дестинација, останатите делови го задржале традиционалниот изглед и станале „скриенa скапоценост“ за посетителите кои сакаат нешто повеќе од сонце, море, песок и Сангрија.

Галерија

Ценовник

 

ШПАНИЈА – КОСТА БРАВА / МАРЕСМЕ

 Цена по лице за 7 ноќевања (доручек, ручек, вечера)

ТЕРМИНИ

ХОТЕЛ 3*

ХОТЕЛ 4*

ПРВО ДЕТЕ

02-10ГОД. 

ВТОРО ДЕТЕ

02-10ГОД.

ПОПУСТ ЗА ТРЕТО ЛИЦЕ

17.06-30.06

239€

299€

 -100%

-50%

-20%

01.07-14.07

289€

379€

 -100%

-50%

-20%

15.07-28.07

359€

449€

 -100%

-50%

-20%

29.07-18.08

419€

489€

 -100%

-50%

-20%

19.08-25.08

335€

449€

 -100%

-50%

-20%

26.08-09.09

259€

329€

 -100%

-50%

-20%

доплата за еднокреветна

115

125

 

Забелешка : Сместувањето ќе биде во некој од следните хотели со 4**** зависно од расположивоста во моментот на резервирање:

хотел 3*: Moremar, Guitart Rosa, Olympic, Haromar, Terramar,… итн

хотел 4* : Flamingo, Calella Palace, Pineda Palace, Mercury, Royal Star, Marái del Mar , Royal Beach, …итн

Доколку сакате да го бирате хотелот ( Од наведените  ) ќе следува доплата од 2,5 ЕУР по лице по ден.

За хотел H Top Amaika 4*S  има доплата од 4,5 ЕУР по лице по ден.

Забелешки